Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink balíček HBO

Několika známým jsem před x lety doporučil balíček HBO Standard pro sledování českých programů v HD a HBO filmotéka za celkem rozumnou cenu.
Většinou si to kupovali na rok dopředu. Teď se má měnit HBO MAX na MAX a všude zvedají ceny. Nikde jsem se nedočet, jestli těm ročním předplatitelům nějak zkrátí období nebo cenu nechají. Mě třeba u Tmobile zvedli cenu z akčních 99,-Kč za HBO MAX co jsem měl asi 1,5 roku na 199,-Kč. Tak jsem to zrušil. Jakou strategii ma skylink u tohoto balíčku?
U Tmobilu by bylo jen MAX za 199,-Kč/měsíc.. U skylinku by to při současné ceně balíčku vycházelo na 196,-Kč/měsíc a k tomu HBO1,2,3 +cca 60 programů a z toho 30 v HD.
Trošku nepoměr.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 476
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skylink balíček HBO

Nevím co na tom HBO je tak lukrativního,nikdy bych si tyhle stream platformy a ani žádný jiný neplatil ,ztráta času a peněz,pořád samá repríza pro mě nic co by mě zajímalo.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,UClan 4K,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Tak ono je to takový "bonus". Pro někoho kdo chce mít české programy v HD, tak SKYlink má tarif měsíčně za 209,-Kč. No a nebo si koupí balíček HBO stnadard, kde je ten český základ HD a to HBO a stojí to 195,-Kč.
Takže není to primárně o tom HBO, ale využití lepšího balíčku s bonusem za nižší cenu včetně Skylink Live.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 476
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Roky si platím len HBO na Skylinku a spokojnosť. Každý deň na ňom nie som, ale z času na čas (cca raz za 2 týždne) sa na niečo pozriem. Dnes som dopozeral sériu Láska a smrť. Za mňa super seriál. HBO beriem ako doplnok k balíčku Digitál.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 354
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Poviem to asi takto: V časoch vyše 20 rokov späť bolo HBO špička. King bol ten kto ho mal a vedel ti nahrať filmy na VHS. Produkcia z USA v tom čase chŕlila mesiac čo mesiac jeden lepší film za druhým. Vtedy neexistovalo nejaké HBO2 alebo HBO3 maximálne k tomu neskôr jeden Cinemax.
Dnes máš digitál FHD rozlíšenie 3xHBO a 2xCinemax a ak chytneš dobrý film je to pomaly sviatok.
Už je to nejaký rok čo štafetový kolík prebral Netflix s tou jeho propagandou.
HBO sa snaží nejako simulovať krok s Netflixom ale doba je už inde.
Vyvolať si film niekde z úložiska, k tomu stačí android krabička čo si HBO aj Nova uvedomuje a preto legislatívne bojujú proti úložiskam čo sa im v prípade uložto podarilo aby im nezanikli tie ich nezmyselné okruhy.

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 306
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Já mám u freeSATu (Skylinku) momentálně HBO Maxpack včetně Cinemaxů a HBO Max za 285,- měsíčně. Taky bych uvítal nějakou informaci, jestli ta cena zůstane i po změně na Max.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 064
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tophunter

Napsal jsi to úplně přesně. Mám v rámci balíčku HBO i Cinemax a ani na ně nekoukám. Opravdu tam nic nedávají. Pak většinou přijde na řadu Netflix nebo SCC z CZ/SK archiv.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Pre zákazníkov Skylinku je dostupná verzia Štandard, môžete si tak vychutnať sledovanie bez reklám, vo Full HD rozlíšení s možnosťou stiahnuť si až 30 položiek pre sledovanie offline (podľa ponuky služby Max).

https://www.skylink.sk/doc/cms_library/max_sk-272.pdf

platíš a bonus Ti dajú len Full HD bez 4K a bez Dolby Atmos , to sa ani balíčky s HBO neoplatia keď tam není 4K a Dolby Atmos

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

A nechcel by si k tomu este aj Mercedes zdarma. Premium si predsa mozes predplatit zvlast, ked ti to takto nevyhovuje.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

Živím 2 Skylink karty, jednu mám pre seba, kde má balík kombi+ a druhú používajú moji rodičia, kde bol balík mini a keďže balík mini stojí mesačne 8.40€ a balík HBO Standard 8.90€, tak som tam praskol balík HBO Standard... pri ročnej platbe dokonca vyjde lacnejšie ako balík mini, keďže sa platí za obdobie 10 mesiacov... to, že budem mať službu max len vo full hd a bez dolby atmos, tak s tým dokážem úplne v pohode žiť :laughing: :laughing: :laughing:

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

black13a

Nie nechcel ďakujem za ponuku . Veď toto je také typické slovenské , máme teraz za balíčky HBO - 4K a Dolby Atmos po novom o to prídeme a tvariť sa že je to správne je sebaznevažovanie samého seba . Kvalita ide tým pádom dole a v konečnom dôsledku Skylink príde o predplatitelov toto vymyslel len ten čo nevie uvažovať . Ak chce niekto si to platiť nech sa páči , asi preto moc o tom nepíšu bo ide rapídne kvalita týmto rozhodnutím dole ako na satelite tak aj ott . Z HD do SD ale stále spokojnosť že ? Vo FRA či PL by ich za to zožrali aby im dali programy z HD do SD či dali len nejakú trojštvrtinovú službu ale tu spokojnosť . Celý Skylink je hanbou vysielajúci pod CANAL+ .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

Netrep :laughing: :laughing: :laughing: HBO len zdvihlo ceny za svoje služby. A hádam si si nemyslel, že Skylink bude predplatiteľom za balíčky, kde sú lineárne HBO stanice ponúkať drahšiu verziu. To, že Skylink preklopí 3 stanice z HD do SD? Veď CNN prima news nedávno do SD preklopil aj iný operátor, teraz si nespomeniem ktorý, ale zachytil som toto info. Mezzo a Travel XP majú akú sledovanosť? Ja som zo Skylinkom spokojný, ešte keby pridali Nova Sport 6, tak to bude bomba.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

Janci19

U nemcouru je to to samé. A kdyby se u nich preladovalo tak jako u Skylinku, tak to by byl taky rachot a nejspíš by pak přešli na pozemak a kabelovku. V Canal+ Skylink se toho moc asi nezměnilo, když je tam asi stále stejny personál na vyšších postech. Prostě je to stale M7 pod novým majitelem Canal+. Přístup k informovanosti a vše ostatní k tomu je podle mě stále stejny, ne-li o trochu horsi. Teď se asi více využívá IPTV/OTT služba a náklady za provoz programu v HD jsou zase někde jinde než na satelitu, tak se snaží zákazníka nasměrovat pomalu tam za kvalitou. To ale není důvod proč by neměl platící zákazník sledovat stejnou kvalitu na satelitu u programu v HD. Je ještě otázka, jakou kvalitu obrazu si zvolí samotné televizní programy pokud jim konci předplacené období a uzavřeli nové s jiným obrazovým rozlišením zduvodu nižší ceny v rámci šetření. Skylink je pak v tom tak trochu nevině. To muže být právě onen případ u Travel XP HD a CNN Prima News HD. Pochybuju o tom, že by Skylink udělal něco sám bez svolení majitele programu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

https://www.sky.com/glass/buy/stream/tv-packs?irct=Stream-UI-Buy-UTV

Britská ponuka SKY Stream na výber Netflix tri balíčky a aj Premium s UHD .

Inde to ide , tu nie , aspoň britská SKY dá ludom na výber . Skylink - do 20.mája.2024 s predplatnými balíčkami HBO u Nás HBO MAX aj 4K s Dolby Atmos a od 21.mája 2024 MAX s tými istými balíčkami HBO bez 4K a Dolby Atmos .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

A koľko platia Briti za služby a celkovo za televíziu? Ja ti poviem jeden príklad, chodím pravidelne do Nemecka na pracovné cesty a viem, že tam v nemeckom Telekome športový paket, ktorý obsahuje všetko, stojí 70€ mesačne... a aj to len prvý rok... potom to stojí niečo vyše 80€ mesačne. Samozrejme je to tá najdrahšia možnosť, o ktorej viem... chcel som len uviesť príklad. Koľko ľudí by si na CZ/SK platilo takýto drahý paket? Podobne to bude s poskytovaním televízie, neviem koľko čo stojí v Británii, ale je to určite viac ako u nás. A tí poskytovatelia nebudú ponúkať to isté za menej peňazí. A takisto trh je omnoho väčší ako u nás.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

U nás nikdo. A v DE taky málo kdo. Musíš taky porovnávat platy mezi DE a CZ.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lubos32

Moje ZK.u skylinku,léta jsem si platil na 6 až 8 let dopředu -3-5 karet A NIKDY mi skylink nic neponovil v tom zapaceném.Ještě dnes mám zaplacené karty do 2026 za původní cenu před 5 lety R^ R^

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 502
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Ide o to čo ponúknú , britská SKY dá na výber a už je na luďoch čo si vyberú . Tu Skylink ani na výber Premium od MAX 21.5.2024 ani nedáva , pokračujú v standart balíčku a NEREAGUJU na zmenu z HBO MAX na MAX . Absolútné to ignorujú nič proste bo vedia že budú ponúkať iba FULL HD za tie isté balíčky a ludom sa zníži kvalita budú bez 4K a Dolby Atmos ak to niekto chce s tým súhlasiť nech sa páči je to ich volba .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

Uvidíme či iní operátori budú ponúkať drahší variant, Skylink ponechal výšku predplatného na HBO balíčky (teda aspoň zatiaľ), nová služba bude obsahovo atraktívnejšia ako doteraz, ale zas na druhej strane netreba zabúdať, že v CZ/SK je divák - zákazník vždy na konci záujmu... zober si čo sa deje okolo Nova Sport 5,6

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Neviem posúdiť ako je to v DE s predplácaním konkrétneho športového balíka, lebo nemám dáta. Čo sa týka tých platov, nech bežný Nemec zarobí 3-4 krát viac ako Čech/Slovák. Budem vychádzať z toho, že ak si zákazník u nás platí atraktívny športový obsah, čo znamená vyššie balíčky, tak mesačne platí 20 a viac eur, k tomu ak si platí ešte nejakú streamovú službu, tak je to ešte viac. Potom bežný Nemec, ktorý zarobí 3-4 tisíc € mesačne, tak podľa môjho názoru nemá problém platiť za televíziu 70 a viac eur mesačne.

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

Tak já platím měsíčně za tv a streamovací služby 80€ měsíčně. Slušný důchod a manželka plat. Zatím.😄

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Veď prečo nie ak máte dobrý dôchodok R^

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 475
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

No právě bydlím v paneláku a manželka je televizní maniak🤣

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

MAX 4K

Tak 4K rozlisenie aj vyssi pocet streamov by mali ostat pre existujucich zakaznikov aj v balicku Standard (do odvolania).

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink balíček HBO

Dnes ve 3:00 začal vysílat. Nechám doběhnout starou registraci a končím.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Nieco ta na tom vystrasilo? ;)

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra