Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

AB Crypto Box 700 HD

Po poslednom preladení cez fastscan sa mi na prvej pozícii objavila Dvojka STV a Jednotka zmizla. Nie je ani na inej pozícii. Poradíte prosím, čo s tým? Technická podpora AB mlčí. Ďakujem.

real
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 88
Odpověď v diskusním vlákně
 

AB Crypto Box 700 HD

Na co jsi použil jejich slavný fastscan? Kdo to má pak skládat podle sebe.Jinak zkus dát výrobní nastavení ,smazat všechny programy a pak znovu ten jejich fastscan jinak nevím.Fastscan nepoužívám jen při novým přijimači pak jedině růčo.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,UClan 4K,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Fastscan je vyborna funkcia. Funguje skvelo a napr. pri tomto preladovani tV stanic uzivatel nemusi nic robit.
Zoradenie kanalov je vec subjektivna - ako si kanaly zoradim, tak ich mam, Fastscan to nijako neovplyvnuje.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

stačí pri voľbe továrenských nastavení vymazať všetky kanály ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 277
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Súhlasím. Mal som to takto u rodičov. Vytvoril som si obľúbené, zoradil som stanice podľa želania rodičov a dlhé roky som nato nemusel šahať. Fastscan urobil svoju robotu a obľúbene si "ťahali info" z čerstvého fastscanu. Pre pasivných uživateľov ako boli moji rodičia to bola vynikajúca služba.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AB Crypto Box 700 HD

Môj 74 ročný otec má go sat, starší prijímač skylink ready. Vytvoril som mu tam zoznam staníc, ktorý tam aj po aktualizácii fastscan ostáva uložený. Vždy stačí s diaľkovým vypnúť a zapnúť. Naschvál som mu taký vtedy vyberal aby nemal žiadny problém, keď má prísť k nejakému prelaďovaniu... rád by som ešte upozornil na AB crptobox 800 UHD, ak niekto uvažuje nad týmto prijímačom, tak sa mu vyhnite, som ho za 2 dni vrátil... veľká nespokojnosť...

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 445
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Crescenzio, Montevideo

Ano, to je ono.
My pozerame bez prerusenia a chlapci travia hodiny preladovanim a riesenim problemov v diskusiach. Ale Fastscan nie, vypnut!
Asi ich to bavi takto.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Fastscan je na nic já to nechci mít srovnaný jako oni předepisují to je hrůza . Pokaždé Fastscan hned nový vypínám a ladím si to podle sebe a hlavně seřazuji na všech TV stejně. R^ :laughing:

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 448
Odpověď v diskusním vlákně
 

MONTEVIDEO

aký problém bol s CrB 800?

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 444
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jean Reno

Jean Reno to bych netvrdil já mám jiný zkušenosti taky mýval setobox než jsem ho vyhodil i když šel. Ted mám dvě TV se satelitem a velká spokojenost Kromě starý TV Philips KTERÁ BYLA SE SATELITEM A TO MÁTE PRAVDU TO BYL HNUS na ladění a přehazování programů jedině přes USB . Taky letěla z bytu. . Syn má doma VU+ Zero 4K a na chatě TechniSat Digipal DAB+ a taky s laděním nadává , já by to vyhodil hned , stále nějaký problémy přesně nevím jen nadává když vidí jak jsem včera ladil TV u mne rychle a dobře. . .

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 448
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Nevím proč syn nadává na VU+. Já mám VU+Uno 4Kse a ladění brnkačka za chvilku. Nic jsem nemusel dělat ručně.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zoly

Po zapojení zhruba po 2 hodinách zamrzol, bol nutný reštart, na druhý deň znova. Potom poriadne nereagoval na diaľkové ovládanie. Tak som sa nasral a vrátil ho naspäť... potom také tie detaily, na prednom paneli sa nedalo zobraziť názov stanice a tak. Starší model 750HD mi príde omnoho lepší

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 445
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Linuxové stb z E2 sú úplne v pohode aj na prelaďovanie (fastscan ma nezaujíma, pretože taký - zostavený z 8 sat pozícií + terestrial ešte nikto nevymyslel pre komerčné použitie!).
Jednoducho niektorý z mojich stb ručne preladím a nastavím. A potom ten setting programov Jednoducho cez smartfón nakopírujem do ďalších linux stb a ľaľa ho! Všetko všade funguje a ja som sa nepohol z gauča.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 742
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Nevedel som, že AB Cryptobox 700 HD je linuxové stb.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Oprava: linuxové stb s E2

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Značka tv kterou jsi ladil rychle a dobře?Já znám jen linuxový Finlux kde to jde celkem dobře ale ne rychle. ;)

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 930
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Treba lepšie čítať!
Môj príspevok bol primárne určený nickovi amater3389, ktorý sa zmienil o svojom synovi a o stb VU+ Zero 4K...!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 742
Odpověď v diskusním vlákně
 

@amater3389

Citaj este raz a pomaly:
"Zoradenie kanalov je vec subjektivna - ako si kanaly zoradim, tak ich mam, Fastscan to nijako neovplyvnuje."

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 1 058
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra