Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Max sport es player

Už si někdo připláci za max sport a jestli funguje es player v české republice v nabídce jsou ale jestli fungují pro českou republiku.
Děkuji za odpověd.
:)

Pšikin
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 45
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

No podla teba to fungovat sice nemalo, ale bezi to v pohode. Je to v rozsahu ESP, napriklad z Roland Garros bezia streamy zo vsetkych dvorcov. ;)

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

black13a

Děkuji pěkně to jsem potřeboval vědět,jestli es plajer platí pro česko
přes es to stojí na půl 650kč
přes max to stojí na půl roku 420kč a to se vyplatí. :))

Pšikin
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 45
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pšikin

Tiez to necham iba dobehnut a okrem toho zrusili rocne predplatne a teraz mi ponuka iba mesacne za 130 CZK.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:es player

Kdyby někdo někdo nevěděl tak se to platí přes ůčet na Maxu je tam zvlášt na to kolonka přes kartu,kde částku budou pravidelně strhávat než to zrušíte. ;)

Pšikin
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 45
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Len aby nezrušili Eurosport Player samostatný a nechali ten šport balík cez MAX , aby im aj tí čo nechcú MAX museli platiť bo balík šport ide iba cez MAX balíky standart a premium 🤔 .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

A proč by měli rušit Eurosport Player. Tam jen zrušili celoroční předplatné a převedli na měsíční. To je několika násobně dražší👎

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

To som si myslel aj ja. V ponuke totiz figuruje iba mesacne predplatne za 129 CZK, ale ked som rozklikol moje predplatne stale tam mam obnovit rocne za 639 CZK. Takze to bude asi len pre novych zakaznikov.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Roční zrušili. Jednoduše přišel mail, že roční doběhl a přehodí tě na měsíční.

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Tak to máš pravdu. Mám to z Google Play a prodloužení zase na rok za těch 639 Kč. Mám to do konce července. Tak to nechám běžet dál. Tak by to mělo snad platit. Si myslím. O měsíčním poplatku tam není zmínka.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Já mám předplatné roční taky do července. Na profilu mi to píše další platba měsíční 129kc. Na anual pass mi zas píše další platba 639kc tak nevím .. Spíš to vídím na tu měsíční platbu. Co se týká kvality a obsahu v MAXu to vypadá podobně na AndroidTV je hezčí obraz-HD. V eurosportplayeru je jen 720p.

gravi
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 48
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Jak jsem psal, roční předplatné zruší. Přijde vám mail tak asi měsíc dopředu.

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

eurosportplayer

V Enigme2 díky archivům v HD - nej řešení R^ uvidíme co bude, předplatné mám do srpna, v poště zatím niccc :laughing:

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Dobrý den,

děkujeme, že jste předplatitelem Eurosportu. Chtěli bychom vás informovat, že roční plán předplatného Eurosportu bude brzy zrušen.

Pokud jste již svůj roční plán předplatného zrušil/zrušila, toto oznámení, prosím, ignorujte.

Jestliže máte roční plán aktivní, pokud si předplatné nezrušíte (viz návod níže), vaše roční předplatné se změní na měsíční, a to při příštím datu obnovení 26-03-2024. Poté vám budeme účtovat CZK129 za měsíc, pokud si ovšem před obnovením předplatné nezrušíte.

Nemáte-li v souvislosti s touto změnou už zájem o předplatné Eurosportu, můžete si v nastavení účtu vypnout možnost automatického obnovování předplatného. Pokud si automatické obnovování do 26-03-2024 nevypnete, souhlasíte s výše uvedenými změnami.

Odpovědi na další dotazy najdete v našem centru podpory.

S pozdravem

Tým Eurosportu

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

Přišlo to měsíc před koncem ročního předplatného

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 865
Odpověď v diskusním vlákně
 

Konec

Co se dá dělat, rázem je z toho nevýhodný balíček. Pokud nedají zas rok za 600...

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

V Google Play mě píší.
Původní předplatné EUROSPORT Annual bude obnoveno. Od 30.7.2024 vám bude automaticky účtováno 639 Kč/rok.
Tak nevím 🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

já seem se ptal přímo české redakce EUROSPORT a řekli mi že EUROS PLAYER má končit ale datum neví

brazdil38
Registrace: 6/2014
Příspěvků: 379
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brazdil38

Ano v pořádku, už jsem je odhlásil. On Google Play jsou taky zloději. Mám u nich 4 vratky peněz za aplikace v hodnotě cca 2000Kč. Vše schválelo před měsícem a prachy nikde. Tak si s nima dopisuji a oni jen slibují. Už jsem ty love oželel.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 248
Odpověď v diskusním vlákně
 

Už mám

V poště to samé co @zzz 129 Kč měsíčně

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Max sport es player

https://www.sportcal.com/media/wbd-renews-wimbledon-rights-deal-in-11-territories-through-2027/

Bola o tom správa tu na webe ale nenapísali dokedy majú práva , asi nejaká novinka nedať plné údaje ako pri právach Novy na Ligu majstrov , tak si to hladáme sami , alebo čakáme štyri sekundy pred výkopom či to zaradia a prezradia dokedy majú práva 🤡 .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 599
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra