Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Výběr Sat Přijímače

Dobrý den, jsme majitelem sat přijímače Octagon SF4008, který bych dal někomu, kdo využije i DVB-T2 Tuner. Zvažuji koupi nového sat přijímače. Něco z rodiny VU+, ale podmínka je zabudovaná Wifi a možnost HDD. Co by kdo doporučil? Mým Favoritem Vu+ duo 4kse. byla by to dnes dobrá volba?

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 977
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

VU+ Duo 4k je určite vyborná voľba, ale interné zabudovanie WiFi na týchto zariadeniach nehľadaj, možnosť pripojenia externej WiFi cez USB konektor. Čo sa týka HDD, ja mám vo svojom VU+ veľkosť 4TB. Šľape bez problémov.

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 825
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

Duo přece má zabudovanou wifi, pokud se nemýlim. Pokud nejsi omezen financemi, tak je to nejlepší volba. Teoreticky bys mohl přejít ke konkurenci - dreamboxu two, ale tam bys začínal trocha od začátku. Další, levnější možnost octagon 8008 s sd kartou, ale to poznáš. Duo je asi nejlepší možnost.

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PC1

Já bych šel do octagon 8008 twin sat tuner (nebo combo) a HDD externě přes USB 3.0 ... do budoucna se ti budou líp přenášet nahrávky na nový box, popř. PC

HDD formátovat jako NTFS

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 967
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PC1

VU + Duo 4k alebo Zgemma H9+ TWIN SE, oba mám, spokojnosť. R^

### Vu duo 4 K SE### Zgemma H9 twin SE###

Tami
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 3 058
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

VU+duo 4k SE dobrá a spolehlivá dálka ve spojení s VTI 15.0.02 a skinem linearfhd který je ke stažení z menu vytvoří skvělý přístroj s přehledným ovládáním.V porovnání s DM900/920 je pomalejší při startu ale jinak určitě velmi dobrá volba.

zdeno001
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 141
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

VU+duo 4kSE dobrá volba, mám to přes Rj45. Službu YouTube vůbec nevyužívám, není taky proč, HDD tam jde, umí Multistream, SR 45000, malé omezení na nízkých SR, jinak pohoda. Diseq žádný problem. Dva tunery-s jedním si hraješ, přes druhý koukáš.
MOc na to nehraju, protože mám smartTV SONY a O2TV, takže televizi i Tube jedu přes Sonku

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

Zabudovanou WIFI má:VU+ Solo 4K, Duo 4K, Ultimo 4K.Do všech tří modelů je možno vložit i HDD.Já osobně bych se rozhodl pro Octagon SF 8008 SUPREME kde je z mého pohledu lepší poměr výkon/cena. Má rozhraní M.2 pro vnitřní integraci pevných disků M.2

hrotik
Registrace: 1/2024
Příspěvků: 11
Odpověď v diskusním vlákně
 

FBC s unicable

Má někdo ultimo, nebo duo s fbc tunerem a unicable lnb? Zkoušel jsem to před nějakou dobou dělat na ultimu na VTi-čku, ale byl jsem z toho "voľajáký zmatený". Na dreamu zadám 4 frekvence unicable v menu lnb a mám z toho 4tuner. U ultima jsem se motal v menu VTI v konfiguraci tuneru/různá nastavení jako propojený A s C atd/, ale v praxi fungovalo jenom jedno nahrávání a nebyl jsem schopen to nastavit na víc. Jak je to teď, má někdo přehled?

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

Nejlepší poměr cena - výkon jednoznačně Octagon Supreme... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Tak asi nemas Vu+Duo4kse :razz:

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 293
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

Všem děkuji za odpovědi. Až dnes jsme se dostal k jejich pročtení.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 977
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr Sat Přijímače

Zapomněl jsem dodat, že potřebuji CI slot pro dekódovací modul Skylink Irdeto. Takže Univerzální čtečku nevyužiji. Ale ještě jednou všem děkuji za tipy. Vu+Duo4kse bude asi můj favorit.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 977
Odpověď v diskusním vlákně
 

@A je to

Teraz ho nechaj, hlada na nom wifi adapter...

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@A je to

Ale mám, len som si neuvedomil, že to má aj internú Wi-fi, keďže som ju na tomto stb ešte vôbec nevyužil - ja preferujem LAN pripojenie.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 825
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Nemusím nič hľadať, už som si spomenul, že je tam aj takáto možnosť net pripojenia!
;)
Veď aj kôň má štyri nohy a predsa sa občas potkne, či?
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy s E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 825
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra