DNES!, sekce: Zkušenosti |
|
ab cryptobox 752 HDodišiel mi kondík na tomto prijímači 400V 33mf a mám iba 400V 22mf..nič nepokazím,ked ho tam dám?...je tam tých 11 mf rozdiel |
nick211
Registrace: 5/2018 Příspěvků: 221 |
DNES! |
|
RE: ab cryptobox 752 HDmožeš ale len na vyskušanie či to znim bude fungovat a či neodiľlo ešte niečo na trvale zapojenie by som ho tam nenechaval |
jopo166
Registrace: 1/2009 Příspěvků: 1 838 |
DNES! |
|
RE: ab cryptobox 752 HDNic tím nezkazíš,v některých zdrojích je i menší kapacita.Jen si dej pozor na polaritu. |
Jirka1963
Registrace: 5/2017 Příspěvků: 89 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|