Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno DNES!, sekce: Zkušenosti

ab cryptobox 752 HD

odišiel mi kondík na tomto prijímači 400V 33mf a mám iba 400V 22mf..nič nepokazím,ked ho tam dám?...je tam tých 11 mf rozdiel

nick211
Registrace: 5/2018
Příspěvků: 221
Odpověď v diskusním vlákně DNES!
 

RE: ab cryptobox 752 HD

možeš ale len na vyskušanie či to znim bude fungovat a či neodiľlo ešte niečo na trvale zapojenie by som ho tam nenechaval

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 838
Odpověď v diskusním vlákně DNES!
 

RE: ab cryptobox 752 HD

Nic tím nezkazíš,v některých zdrojích je i menší kapacita.Jen si dej pozor na polaritu.

Jirka1963
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 89
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra