DNES!, sekce: Skylink |
|
Skylink live v EgyptěZdravím, má prosím někdo zkušenosti s příjmem Skylink live v Egyptě? Předem díky. |
Amper1
Registrace: 12/2006 Příspěvků: 269 |
DNES! |
|
RE: Skylink live v EgyptěKamarád nedávno byl v Egyptě a funguje jen část programů. Jen základ. Ale při použití jistých nástrojů (VPN) ti pochopitelně poběží vše,co máš předplaceno.._________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 161 |
DNES! |
|
@Amper1Mimo EU mi fungovali všrtky stanice okrem Markízy/JOJ... rok 2024 |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 059 |
DNES! |
|
Skylink live v EgyptěPodle mě by to mělo jet ale nevím jestli všechno , já byl teď v Dominikáně a bez VPN tam jel pouze skylink ale já tam kukal jen na fotbal na čt sportu a joj sportech ale jela tam i nova , primy jsem nezkoušel archiv ten taky jel , jinak oneplay , vodafone tv , magenta tv , a nelegální iptv nejelo nic akorát oneplay tam jelo ale bez kanálů. VPN jsem nevyužil byl jsem na dovči.Uclan 4k,VU+ solo 4k,Octagon 4k SX88,Philips 8300,Samsung UE8000,Panasonic,TCL 65c855,Dvbt2 26,33,40,46 + SVK + ORF
|
kanon69
Registrace: 6/2009 Příspěvků: 2 045 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|