| 14.01.2008, 19:18.10 | |
Písanie kódu do vectryOspravedlňujem sa, ale chcem sa len uistiť, pokiaľ chcem zadať kód (Digi) do vectry na Illusione M3, prvých 16 ide do prvého riadku a druhých 16 do druhého? veľmi dávno som sa v klasickom Illu softe nepohyboval, tak nech zbytočne nematurujem...Ďakujem Vám za ochotu. |
![]() MarianS |
| 14.01.2008, 19:19.46 | |
RE: Písanie kódu do vectryjasan zalezi od vectry!!!! :fuming: :bomb: :fuming: |
![]() mako45 |
| 14.01.2008, 19:23.47 | |
RE: Písanie kódu do vectry5.14 |
![]() MarianS |
| 14.01.2008, 19:24.25 | |
RE: Písanie kódu do vectrya vypnúť AU samozrejme...však? :))) |
![]() MarianS |
| 14.01.2008, 19:39.38 | |
RE: Písanie kódu do vectryKed nevypnes AU tak nic nemusis zadavat! |
![]() hiero |