Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:18.10

Písanie kódu do vectry

Ospravedlňujem sa, ale chcem sa len uistiť, pokiaľ chcem zadať kód (Digi) do vectry na Illusione M3, prvých 16 ide do prvého riadku a druhých 16 do druhého? veľmi dávno som sa v klasickom Illu softe nepohyboval, tak nech zbytočne nematurujem...Ďakujem Vám za ochotu.
uživatel
MarianS
14.01.2008, 19:19.46

RE: Písanie kódu do vectry

jasan zalezi od vectry!!!! :fuming: :bomb: :fuming:
uživatel
mako45
14.01.2008, 19:23.47

RE: Písanie kódu do vectry

5.14
uživatel
MarianS
14.01.2008, 19:24.25

RE: Písanie kódu do vectry

a vypnúť AU samozrejme...však? :)))
uživatel
MarianS
14.01.2008, 19:39.38

RE: Písanie kódu do vectry

Ked nevypnes AU tak nic nemusis zadavat!
uživatel
hiero