| 14.01.2008, 19:24.51 | |
Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnuty obrazVsimli ste si ako ma Markiza v Digi TV hnusne roztiahnuty obraz?Rumuni by s tym nieco mali urobit |
![]() melod |
| 14.01.2008, 19:29.37 | |
???Obraz je ok. |
![]() gogo1 |
| 14.01.2008, 19:32.03 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...Hovorim o DOGI TV.Na tellevizore 4:3 nie su viditelne cierne pruhy (ako v skylinku alebo terestrialne) ale neprirodzene rpztoahnute xichty - sisouni.Vidno to teraz pri 16:9 televiznych novinach |
![]() melod |
| 14.01.2008, 19:32.50 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...To je problém Markízy blbne to aj v pozemnom vysielaní a reklama v polovici správ to už je vrchol arogancie |
![]() juro |
| 14.01.2008, 19:33.21 | |
este raz to prepisem :)Hovorim o Digi TV.Na televizore 4:3 nie su viditelne cierne pruhy (ako v skylinku alebo terestrialne) ale neprirodzene roztiahnute xichty - sisouni.Vidno to teraz pri 16:9 televiznych novinach |
![]() melod |
| 14.01.2008, 19:36.31 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...nevidim tam nič také |
![]() assassin1 |
| 14.01.2008, 19:38.14 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...Úplne v pohode na plazme... |
![]() Milan C |
| 14.01.2008, 19:43.22 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...Hovorim o telke s formatom 4:3.Nie su tam cierne pruhy.Naproti na skylinke alebo terestirkomc vysielani su.Na Digi tv su roztiahnute xichty.Televizor musim manualne prepinat do formatu 16:9 |
![]() melod |
| 14.01.2008, 19:55.39 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...si fakt (nevhodné slovo) |
![]() assassin1 |
| 14.01.2008, 20:00.00 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...co ti vadi? |
![]() melod |
| 14.01.2008, 20:09.45 | |
melodTo blblo u nich, čo si bol slepý, striedavo prepínali!!! |
![]() jklajban |
| 14.01.2008, 20:12.32 | |
@assassin1Pozri.Ak CT vysiela 16:9 vidim tam pekne cierne pruhy hore a dole bez toho aby som cokolvek prepinal.Teraz ked Markiza zacala vysielat 16:9 som si vsimol tento problem: Ak si zapnem Markizu terestrialne alebo zo Skylinku su tam pekne hore a dole cierne pasy bez toho aby som cokolvek robil U Markizy z Digi TV to (u mna) tak nieje.Tam ma roztiahnuty obraz (sisate hlavy) a musim to prepnut manualne. Ja sa rad necham opravit alebo poucit ak pisem nieco zle , ale slusnym sposoobm. |
![]() melod |
| 14.01.2008, 20:37.36 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...no jo tak sorač ale ja som fakt nič nepostrehol |
![]() assassin1 |
| 14.01.2008, 20:51.11 | |
@melodmne to robi to iste. upc aj Digi. telku vsak manualne nemozem prepnut. orf a napr. v 16:9 funguje. takze neostava nic ine len pozerat natiahnute ksichty. |
![]() ludo |
| 14.01.2008, 20:54.11 | |
@ludoKonecne sa nasiel niekto s podobnym problemom.Toto je podla mna chyba v Rumunsku.Maju zle nastavene prijimace.Sami mari ze aj CT mala v Digi podobny problem.Potom sa to vyriesilo.Ale stavil by som sa ze ked Digi zavolam na infolinku tak povedia ze chyba je u mna :) |
![]() melod |
| 14.01.2008, 20:58.10 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...ja mam TV 16:9 a spravy dnes na markize isli pekne 16:9 aj v dvb-t aj cez Digitv. narozdiel od ct, ktora ked ide 16:9, tak musim manualne prenut, lebo mi urobi hore a dole cierne pruhy ...podla mna problem u Digi ... zdf, orf, 3sat a ine vzdy zobrazuje korektne |
![]() ggg |
| 14.01.2008, 21:23.23 | |
Melod,máš pravdu,tiež som mal ten problém, mám Openbox 820 a pri iných staniciach všetko v poriadku. No a tá reklama ma tiež pekne vytočila, od zajtra asi končím so správami na Markíze, aspoň získam 20 min. na niečo iné :-). |
![]() Eman |
| 14.01.2008, 21:57.04 | |
RE: Markiza v Digi TV 16:9 - hnusne roztiahnut...K tej dokonalosti Markizy uz chybala iba MARIANNA hore bez. Skoda. :bigeyes: |
![]() icoq |
| 15.01.2008, 07:14.35 | |
@icoqR^ R^ R^ :))) |
![]() Milan C |
| 15.01.2008, 07:28.04 | |
melod ma pravduMam doma aj Digi prijmac aj goldena s emu.Ked porovnavam napr CT4 tak na SkyLinku je format 16:9 na celu telku ako nahle premnem na Digi tak ta vysiela vo formate 4:3 letter box (meni to podla mna Digi). No a Markizu nejako nepostrehli ze treba tiez menit ;( |
![]() bedo |
| 15.01.2008, 07:41.09 | |
pre gggKed budes mat CzechLink a v prijmaci (satelite) nastavene 16:9 letter box a na telke nastavene 16:9 tak napr. CT/NoVA ked bude vysielat 16:9 Ti pojde na celu telku a ked das napr stv1 tak budes mat po krajoch cierne pasy (letter box).Avsak akonahle sa s tymto nastavenim prepnes na Digi tak vzdy budes mat cierne pasy po bokoch a ked bude napr nova vysielat sirokouhle tak budes mat vsetko v ciernom ramceku. To ze tak markiza nie je je len kvoli tomu ze to v Digi podla mna tak neprepli. lebo oni davaju slabucku kvalitu + osekavaju teletext. Asi su v tom ze vacsina ludi co su kupi Digi ma stare telky 4:3 ... co je asi aj pravda. |
![]() bedo |