Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:26.55

PC karta

Aku PC satelitnu kartu kupyt. Pocul som dost o SkyStar ze su dobre aj dost programov na tom ide. poradte co by ste kupyli.hovori vam nieco Skystar 2,6D ide na tom Digi?
dakujem za odpovede
uživatel
miki
14.01.2008, 19:31.52

RE: PC karta

Hej ide na tom Digi ale už dlho nie. :)))
uživatel
accid
14.01.2008, 19:36.17

RE: PC karta

preco a odkial to vies?
uživatel
miki
14.01.2008, 22:07.00

RE: PC karta

to jestli neco jde nebo nejde v tom smyslu s Digi neni vec HW ale SW.
takze muzes mit kartu XYZ a pokud to podporuje SW tak neni problem s nicim natoz s tim zminovanym .rozhodne se pri cene skystar HD stoji zamyslet nad tim, jestli ma smysl vyhodit penize za starou kartu a radsi investovat do HD i kdyz stoji 2x tolik :)
uživatel
bublajs