| 14.01.2008, 19:32.22 | |
ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STAFunguje prosím na těchto přijímačích óčko z A3 na frekvenci 10862? |
![]() joudisboy |
| 14.01.2008, 19:40.41 | |
RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STANechápu proč by nemělo????(TP 551,TP 561-Digitál) |
![]() llx1 |
| 14.01.2008, 19:49.18 | |
RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STAcca před 2-3 měsíci na té starší frekvenci nešli, od té doby jsem to neřešil |
![]() joudisboy |
| 14.01.2008, 19:55.49 | |
RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STAcca před 5 až 6 dny jsem to přelaďoval a OK, musíš přeladit SR na 22OOO |
![]() llx1 |
| 14.01.2008, 19:56.19 | |
RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STAjde, tehdy byl problém na straně providera, Óčko nešlo na profi přijímačích. |
![]() yoopeek |
| 14.01.2008, 19:59.57 | |
RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STAdíky |
![]() joudisboy |