Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:32.22

ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

Funguje prosím na těchto přijímačích óčko z A3 na frekvenci 10862?
uživatel
joudisboy
14.01.2008, 19:40.41

RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

Nechápu proč by nemělo????
(TP 551,TP 561-Digitál)
uživatel
llx1
14.01.2008, 19:49.18

RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

cca před 2-3 měsíci na té starší frekvenci nešli, od té doby jsem to neřešil
uživatel
joudisboy
14.01.2008, 19:55.49

RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

cca před 5 až 6 dny jsem to přelaďoval a OK, musíš přeladit SR na 22OOO
uživatel
llx1
14.01.2008, 19:56.19

RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

jde, tehdy byl problém na straně providera, Óčko nešlo na profi přijímačích.
uživatel
yoopeek
14.01.2008, 19:59.57

RE: ÓČKO na přijímačích ALCAD pro STA

díky
uživatel
joudisboy