Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:46.15

Prosím o radu

Vlastním HUMAX od Digi.tv. Lze jej vyměnit za jiný typ příjímače? Vím, že je párován s kartou, ale prý existuje možnost. Díky moc za odpověď.
uživatel
MILDA67
14.01.2008, 21:01.56

Re: MILDA67

Možnost by tu byla ale jen jestli zvládneš z prijímače vyčíst Box key & RSA key. :8)
uživatel
alda
14.01.2008, 21:56.32

RE: Prosím o radu

Rád si nechám poradit
uživatel
MILDA67
14.01.2008, 22:23.54

Re: MILDA67

Jde to vyčíst z boxu přez JTAG. :8)
uživatel
alda
14.01.2008, 22:25.40

RE: Prosím o radu

Tomu úplně nerozumím.
uživatel
MILDA67
14.01.2008, 22:29.52

Re: MILDA67

Tak v tom případě zapomeň na jiný přijímač než ten od Digi! :)
uživatel
alda