| 14.01.2008, 19:47.51 | |
interstar 8005Ako sa do tohto prijmaca zadavaju kluce? |
![]() lubo540 |
| 14.01.2008, 20:41.37 | |
RE: interstar 8005jako do všech ostatních goldenů, neoficiální soft a zmáčkneš 5krát 0, stačí použít vyhledávání, zde nahoře :8) |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:44.13 | |
RE: interstar 8005DSR8005CIPR-S-12Jan2008.binFull PW+ AU, TPS, pols* ,d*i - OK :laughing: |
![]() poky1 |