| 14.01.2008, 19:48.31 | |
JOJ- test na T-TVčera jsem měl ještě na mojí T-T kartě zápis JOJ - test, ale dnes již ho už tam nemám a mám tmu. Nevím, kde je problém!!! |
![]() juraj |
| 14.01.2008, 19:59.05 | |
RE: JOJ- test na T-TJa mam tiez tmu, myslel som ze chyba je u mna, no asi nie. :fuming: |
![]() dendo |
| 14.01.2008, 20:00.57 | |
RE: JOJ- test na T-Tu mě OK, TaT |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:06.41 | |
RE: JOJ- test na T-TTT k dekódování kanálu JOJ_test používá zápisy patřící k STV. Pokud nemáš aktivované programy STV a NC tak Ti nepůjde ani Jojka! |
![]() Zip |
| 14.01.2008, 20:07.48 | |
RE: JOJ- test na T-Tjede jeste jojka FTA ?, nejde mi joj ani joj_test :-( |
![]() hys |
| 14.01.2008, 20:09.30 | |
RE: JOJ- test na T-Tjenom u Rumunů přes pštrosa |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 20:10.08 | |
RE: JOJ- test na T-TJOJ koduje - musis mit SkyLink nebo SlovakLink kartu a pro JOJ_test musis mit TaT kartu...FTA promo skoncilo :))) |
![]() clyde |
| 14.01.2008, 20:13.32 | |
RE: JOJ- test na T-Ta zrovna dávaj vcelku dobrej film. |
![]() poky1 |
| 14.01.2008, 21:22.59 | |
RE: JOJ- test na T-Tdoplatil som si nc a ide aj joj test |
![]() satan |