Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:48.31

JOJ- test na T-T

Včera jsem měl ještě na mojí T-T kartě zápis JOJ - test, ale dnes již ho už tam nemám a mám tmu. Nevím, kde je problém!!!
uživatel
juraj
14.01.2008, 19:59.05

RE: JOJ- test na T-T

Ja mam tiez tmu, myslel som ze chyba je u mna, no asi nie. :fuming:
uživatel
dendo
14.01.2008, 20:00.57

RE: JOJ- test na T-T

u mě OK, TaT
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:06.41

RE: JOJ- test na T-T

TT k dekódování kanálu JOJ_test používá zápisy patřící k STV. Pokud nemáš aktivované programy STV a NC tak Ti nepůjde ani Jojka!
uživatel
Zip
14.01.2008, 20:07.48

RE: JOJ- test na T-T

jede jeste jojka FTA ?, nejde mi joj ani joj_test :-(
uživatel
hys
14.01.2008, 20:09.30

RE: JOJ- test na T-T

jenom u Rumunů přes pštrosa
uživatel
poky1
14.01.2008, 20:10.08

RE: JOJ- test na T-T

JOJ koduje - musis mit SkyLink nebo SlovakLink kartu a pro JOJ_test musis mit TaT kartu...FTA promo skoncilo :)))
uživatel
clyde
14.01.2008, 20:13.32

RE: JOJ- test na T-T

a zrovna dávaj vcelku dobrej film.
uživatel
poky1
14.01.2008, 21:22.59

RE: JOJ- test na T-T

doplatil som si nc a ide aj joj test
uživatel
satan