| 14.01.2008, 19:58.30 | |
nahravaní kodupres co mam nahravat klice treba na Digitv kdyz mám CAS3 a diablo CAM |
![]() luchna |
| 14.01.2008, 20:15.37 | |
RE: nahravaní koducez CAS STUDIO |
![]() Patko |
| 14.01.2008, 20:38.42 | |
RE: nahravaní koduA na co ti to bude, momentálně AU. |
![]() Mirko. |
| 14.01.2008, 21:10.25 | |
RE: nahravaní koduco je to AU ? |
![]() luchna |
| 14.01.2008, 21:18.31 | |
AU....Automatic upgrade |
![]() redo32 |