Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 19:58.30

nahravaní kodu

pres co mam nahravat klice treba na Digitv kdyz mám CAS3 a diablo CAM
uživatel
luchna
14.01.2008, 20:15.37

RE: nahravaní kodu

cez CAS STUDIO
uživatel
Patko
14.01.2008, 20:38.42

RE: nahravaní kodu

A na co ti to bude, momentálně AU.
uživatel
Mirko.
14.01.2008, 21:10.25

RE: nahravaní kodu

co je to AU ?
uživatel
luchna
14.01.2008, 21:18.31

AU....

Automatic upgrade
uživatel
redo32