| 14.01.2008, 20:10.22 | |
philips 6010mohl by mi někdo prosim poradit , kdyz nahrajusoft do 6010 a po zapnuti vlozim kartu gold tak se mi prijmac zasekne a restartuje |
![]() badi80 |
| 14.01.2008, 20:19.27 | |
RE: philips 6010a proc ji tam davas kdyz je zapnutej vloz kartu kdyz je vyplej nebo neco jeste rozbijes.a pak dej vedet co ti to dela ... presne sem nepochopil co mas za problem pokut jen todle tak to delej jak sem psal nazacatku |
![]() astra1d |
| 14.01.2008, 20:27.57 | |
RE: philips 6010kdyz vlozim kartu a zapnu tak se restartuje |
![]() badi80 |
| 14.01.2008, 20:30.53 | |
RE: philips 6010Asi si tam nieco zle nahral ?? |
![]() x-ray |
| 14.01.2008, 20:31.40 | |
RE: philips 6010a co ted poradite |
![]() badi80 |
| 14.01.2008, 20:33.37 | |
RE: philips 6010pozri sa na GSMOBIL.NET a snaz sa nahrat vsetko do PHILIPSA spravne /najlepsie asi pomocou DSXMultiloader/ |
![]() x-ray |