Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 20:10.22

philips 6010

mohl by mi někdo prosim poradit , kdyz nahrajusoft do 6010 a po zapnuti vlozim kartu gold tak se mi prijmac zasekne a restartuje
uživatel
badi80
14.01.2008, 20:19.27

RE: philips 6010

a proc ji tam davas kdyz je zapnutej vloz kartu kdyz je vyplej nebo neco jeste rozbijes.a pak dej vedet co ti to dela ... presne sem nepochopil co mas za problem pokut jen todle tak to delej jak sem psal nazacatku
uživatel
astra1d
14.01.2008, 20:27.57

RE: philips 6010

kdyz vlozim kartu a zapnu tak se restartuje
uživatel
badi80
14.01.2008, 20:30.53

RE: philips 6010

Asi si tam nieco zle nahral ??
uživatel
x-ray
14.01.2008, 20:31.40

RE: philips 6010

a co ted poradite
uživatel
badi80
14.01.2008, 20:33.37

RE: philips 6010

pozri sa na GSMOBIL.NET a snaz sa nahrat vsetko do PHILIPSA spravne /najlepsie asi pomocou DSXMultiloader/
uživatel
x-ray