| 14.01.2008, 20:12.15 | |
X cam premium Orion CAS ID pro Gital (0x0D0F)zdarec narazil sem na problem s kterymi si nevim rady .chtel sem do tohoto modulu pouzit Gitalku v humaxu5400 a nak se my nepodarilo to rozchodit. zmenil sem v CAS ID setting z 0x0d00 na 0x0D0F a nic v modulu je orion_3009.bix emulace ok kartu vlozim do jineho prijmace a takzez ok jen v tom modulu nejde nevi nekdo proc ja osobne sem nanic neprisel a uz me nic nenapada. |
![]() astra1d |
| 14.01.2008, 20:57.23 | |
Re: X cam premium Orion CAS ID pro Gital (0x0D0F)Přesně stejný problém jen jiný přijímač taky jsem skoušel ledcos ale bez uspěchu tak tam používam starou skylink kartu ta funguje dobře! :-/ |
![]() alda |