Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.01.2008, 20:12.15

X cam premium Orion CAS ID pro Gital (0x0D0F)

zdarec narazil sem na problem s kterymi si nevim rady .
chtel sem do tohoto modulu pouzit Gitalku v humaxu5400 a nak se my nepodarilo to rozchodit.
zmenil sem v CAS ID setting z 0x0d00 na 0x0D0F a nic
v modulu je orion_3009.bix emulace ok kartu vlozim do jineho prijmace a takzez ok jen v tom modulu nejde nevi nekdo proc ja osobne sem nanic neprisel a uz me nic nenapada.
uživatel
astra1d
14.01.2008, 20:57.23

Re: X cam premium Orion CAS ID pro Gital (0x0D0F)

Přesně stejný problém jen jiný přijímač taky jsem skoušel ledcos ale bez uspěchu tak tam používam starou skylink kartu ta funguje dobře! :-/
uživatel
alda