| 29.06.2008, 16:30.53 | |
problem s Ferguson 8900HD - spatne zobrazujema nekdo zkusenosti s timto prijmacem? Po zakoupeni a zapojeni hned od zacatku dela problemy pri zapojeni pres scart. Obraz je po chvilce rozhozeny, neostry proste takovy rozplizly,coz je spatne. Dela to i u HD i SD programu. Pri zapojeni pres HDMI je to ok, ale u SD programu je to takove zrnite, ale to je zrejme nekvalitnim bitrate u SD programu obecne. Cim to muze byt? Myslite, ze je to vadny kus? Po tovarnim resetu je to chvilku ok (pres scart), ale po chvili je to zase spatne:( Zkouseno nekolik druhu scartu a porad stejne. V menu jsem nic nenasel na nastaveni extra. Pri testu na stejne konfigurace (LNB, parabola, stejna LCD TV i kabelaz) na jinem STB to jede normalne.... diky za rady! |
![]() orbitfan |
| 29.06.2008, 17:24.04 | |
RE: problem s Ferguson 8900HD - spatne zobrazu...aky soft tam maš? skus iny daval som ich tam viac a žiadny problem ale môže byťž aj vyrobna vada |
![]() par32 |
| 29.06.2008, 17:31.10 | |
RE: problem s Ferguson 8900HD - spatne zobrazu...je tam orginal sw .. nic se tam nenahravalo .. |
![]() orbitfan |
| 29.06.2008, 17:32.52 | |
RE: problem s Ferguson 8900HD - spatne zobrazu...a po prepnuti se ti zobrazuje porad stejny rozliceni nebo na stanicich ruzny .. prave se tam zobrazuje porad 570 (nevim ted presne) u vsech stanic a rucne se to musi menit nebo zaostrovat .. coz je blbost ne ? (myslim pres ten scart) nebo se tam nekde v menu nastavuje PAL ? |
![]() orbitfan |
| 29.06.2008, 23:03.05 | |
RE: problem s Ferguson 8900HD - spatne zobrazu...tady to bude na déle, vybral jsi to nejblbější propojení, ostatně mi dost uniká proč si kupoval HD a nedáš mu HDMI.Jinak používám s úspěchem soft verze 11.09.4E, nevím jak je to naladěním stanic, přehrávám svůj setting, je stabilní a problémy s USB HDD jsou a asi i budou pořád. V každém případě přes scart nedostaneš nikdy více než 576I rozlišení. |
![]() poky1 |
| 02.07.2008, 19:10.36 | |
Ferguson 8900HDZdravim,mam Ferguson8900HD asi 8 dni a od sameho zacatku me take rozostruje obraz pres SCART.po pomackani tl. rozliseni obr.na ovladaci se obraz zaostri,ale po prepnuti na jiny kanal ktery je asi vysilan v jinem rozliseni,zase musim rozliseni nastavit rucne.Reklamoval jsem ho a cekam co se bude dit. |
![]() zuki |