Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.07.2008, 07:41.37

BADR 26E

Zdravim.CHcel by som sa opytat aku mate kvalitu a signal na transporteru 11919H-27500 3/4
hlavne juh stred.slovenska?
uživatel
SURDA
13.07.2008, 08:21.07

RE: BADR 26E

Nitra 100 Gibertini openbox 820 27 percent no a toje este jasno
uživatel
vili1
13.07.2008, 08:26.27

RE: BADR 26E

no nic moc,vim že tam má býti Persia,ale tu beru ze 7W.Protože na 28E je dosti silny signál,který mi to prostě zahltí.Zajímavé je,že pouze tento transp.Jinak ok,ALE stejně nic moc tato družice.
uživatel
cb21
13.07.2008, 09:28.27

vill1 a cb21

villi1: ja mam tiez 100 Gibertini(Openbox 800)a presne tie percenta,co uvadzas
najsilnejsi je u mna 12522h -60-63perc.(inac okr.RA)
cb21:
jedna sa my len o tie MBC-cka
ja tu 7W nechytim pre stromy(ked opadne list tak niektore transportery idu)
kolko mas ty percent na 11919h(myslim ze si z PRAHY)
uživatel
SURDA
13.07.2008, 09:40.11

RE: BADR 26E

ty procenta můžeš porovnávat jenom u stejnýho přijímače a LNB. takže je lepší napsat (což se právě teď děje) že tady u Prahy málo a slabě prší a mám signál na 11919/H s minimální rezervou ale bez výpadků na 115x105 offset.
uživatel
vortimond
13.07.2008, 09:47.03

vortimonnd

ano to my je jasne ,len som chcel vediet ako je to so signalom v cz -sk.
Dik.
uživatel
SURDA
13.07.2008, 10:21.37

RE: BADR 26E

no celkově to vypadá že na většině území ČR a Slovenska je vhodná taková nějaká offsetová 120-tka jako minimum. já bych stovku nedoporučoval.
uživatel
vortimond
13.07.2008, 10:36.27

surda

no já mám 80tku.Ale ostatní transp. které jsou stejně silné jako 11919 chytim.Jen tento mám pravděpodobně zahlcen z 28E .Musim to nastavit ale přesně.Ano jsem z Prahy.
uživatel
cb21
13.07.2008, 10:37.11

RE: BADR 26E

jsem zvědavej jak to bude s tím novým přírůstkem do flotily (BADR-6) tam by měl být příjem horší. ale možná taky ne, to se brzo uvidí. a jestli se tam někdy výhledově objeví MBC 2 HD což je docela možný, tak to musím za každou cenu mít !!!
uživatel
vortimond
14.07.2008, 08:41.42

zvolen 90cm

26E ide skoro stále, kuwait-dubai 50%, mbc 25%
obraz na mojom Humaxe vypadáva pri 18%.
uživatel
janoZV
14.07.2008, 17:33.11

BADR 26E

Mam signal tak US 40 KS 42 ale neni to ono mam Mascom a 115 parabolu Morava
uživatel
mefa