| 13.07.2008, 07:41.37 | |
BADR 26EZdravim.CHcel by som sa opytat aku mate kvalitu a signal na transporteru 11919H-27500 3/4hlavne juh stred.slovenska? |
![]() SURDA |
| 13.07.2008, 08:21.07 | |
RE: BADR 26ENitra 100 Gibertini openbox 820 27 percent no a toje este jasno |
![]() vili1 |
| 13.07.2008, 08:26.27 | |
RE: BADR 26Eno nic moc,vim že tam má býti Persia,ale tu beru ze 7W.Protože na 28E je dosti silny signál,který mi to prostě zahltí.Zajímavé je,že pouze tento transp.Jinak ok,ALE stejně nic moc tato družice. |
![]() cb21 |
| 13.07.2008, 09:28.27 | |
vill1 a cb21villi1: ja mam tiez 100 Gibertini(Openbox 800)a presne tie percenta,co uvadzasnajsilnejsi je u mna 12522h -60-63perc.(inac okr.RA) cb21: jedna sa my len o tie MBC-cka ja tu 7W nechytim pre stromy(ked opadne list tak niektore transportery idu) kolko mas ty percent na 11919h(myslim ze si z PRAHY) |
![]() SURDA |
| 13.07.2008, 09:40.11 | |
RE: BADR 26Ety procenta můžeš porovnávat jenom u stejnýho přijímače a LNB. takže je lepší napsat (což se právě teď děje) že tady u Prahy málo a slabě prší a mám signál na 11919/H s minimální rezervou ale bez výpadků na 115x105 offset. |
![]() vortimond |
| 13.07.2008, 09:47.03 | |
vortimonndano to my je jasne ,len som chcel vediet ako je to so signalom v cz -sk.Dik. |
![]() SURDA |
| 13.07.2008, 10:21.37 | |
RE: BADR 26Eno celkově to vypadá že na většině území ČR a Slovenska je vhodná taková nějaká offsetová 120-tka jako minimum. já bych stovku nedoporučoval. |
![]() vortimond |
| 13.07.2008, 10:36.27 | |
surdano já mám 80tku.Ale ostatní transp. které jsou stejně silné jako 11919 chytim.Jen tento mám pravděpodobně zahlcen z 28E .Musim to nastavit ale přesně.Ano jsem z Prahy. |
![]() cb21 |
| 13.07.2008, 10:37.11 | |
RE: BADR 26Ejsem zvědavej jak to bude s tím novým přírůstkem do flotily (BADR-6) tam by měl být příjem horší. ale možná taky ne, to se brzo uvidí. a jestli se tam někdy výhledově objeví MBC 2 HD což je docela možný, tak to musím za každou cenu mít !!! |
![]() vortimond |
| 14.07.2008, 08:41.42 | |
zvolen 90cm26E ide skoro stále, kuwait-dubai 50%, mbc 25%obraz na mojom Humaxe vypadáva pri 18%. |
![]() janoZV |
| 14.07.2008, 17:33.11 | |
BADR 26EMam signal tak US 40 KS 42 ale neni to ono mam Mascom a 115 parabolu Morava |
![]() mefa |