| 13.07.2008, 08:35.56 | |
lnb konvertor na slabe signalyAky single konvertor je najlepsi?Ktore su najklalitnejsie? |
![]() ivan22 |
| 13.07.2008, 08:48.02 | |
lnbJednoznačne ivacom |
![]() pavliku |
| 13.07.2008, 09:06.22 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyJá mám taky Invacom 0,3dB delší dobu(tak 4roky)a jsem s ním nadmíru spokojen.Někdo zde v diskusi jej pohaní,ale mě např.kdysi odešel některými diskutujícím chválený MTI 0,5dB,oba v singl provedení. |
![]() Baron |
| 13.07.2008, 09:26.35 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyJak píší pavlíku,Baron.Jediná nevýhoda je hmotnost, rozměr a cena.Tím nechci říci,že třeba Inverto je špatný LNB. |
![]() hobza |
| 13.07.2008, 09:38.09 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyInvacom je předražená "blbost" která udělá stejnou službu v našich podmínkách jako LNB za 150kč...Ale lidi jsou dobře zmasírovaný nedávno po mě chtěl jeden LNB ze zlatýma konektorama že prý má lepší příjmové vlastnosti..ach joooo |
![]() pat |
| 13.07.2008, 09:51.58 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalypat...ano je drahý ... ale najlepší.. |
![]() pavliku |
| 13.07.2008, 09:55.09 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyNejdažší je nejlepší určitě ne.O tom jsem se přesvědčil několikrát.Ale myslím že nemá cenu to tu dál rozebírat a zatěžovat forum.. Není všechno zlato co se třpytí... |
![]() pat |
| 13.07.2008, 10:44.05 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyNo Invacom je dobrej ale bude zalezet na sladeni s konkretni parabolou. Napr. na kovosat120 hral ve spojeni s origo ozarovacem hodne dobre, kdyz jsem pouzil Invacom pro offsetku (nejake noname 110cm ) nebyly vysledky tak jednoznacne.Co treba znacka SMW ? |
![]() J a |
| 13.07.2008, 11:15.11 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyPokud kupuji nový, snažím se vybrat 0,2 za cenu okolo 200 Kč.Nižší šumová čísla jsou již dražší a efekt je podle mého názoru stejný. Stejně tak uznávám, že někomu dobře funguje 0,3 nebo i 0,5. V začátcích satelitní televize jsme používali konvertory 1,6 do 60 paraboly. Takovéto sety byly tehdy dováženy. Později byly 1,2 a zázrak byl 1,0. Samotný konvertor tehdy stával 1000 Kč. |
![]() grupen |
| 13.07.2008, 11:36.04 | |
lnbja som mal v 88 ..1,8 amstrad 100 na astre parabolu 60 a šlapalo to ako hodinky a nemachrujem. |
![]() pavliku |
| 13.07.2008, 11:50.54 | |
LNB konvertorTěch 1000kč stál až někdy v polovině 90let, v roce1989 stál Kathrein 1.2 db na černým trhu 12000kč .A to byla tehdy špička, zbytek jako ozařovač a polarizér si musel pokud jsi to neuměl,sehnat někoho kdo by ti to vyrobil dle výkresu. |
![]() MONY |
| 13.07.2008, 11:52.24 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyAP8-T2NRC |
![]() gogo1 |
| 13.07.2008, 12:15.46 | |
@monyto byly časy, mam ještě doma takové vykopávky. |
![]() pepiino |
| 13.07.2008, 13:22.40 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyPokud chceš konvertor na "slabý signál" musíš buď zvolit osvědčené profesionální řešení SMW nebo konvertor vybrat z více kusů, protožeu u low endové produkce se mohou jednotlivé šarže dost markantně lišit a kvalita různých značek se může překrývat. Rovněž je důležité si ujasnit, o jaký konkrétní kmitočet se ti jedná. |
![]() Hujer |
| 13.07.2008, 14:02.06 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyJednoznačne sa drž toho,čo píše Hujer.Lepšie je ale kúpiť väčšiu parabolu. |
![]() Rasto |
| 13.07.2008, 14:37.03 | |
Smart titanium 0.2porovnání v časopisu sat+dvb-t je parametricky stejný jako invacom,ale cena je někde jinde! |
![]() spyko |
| 13.07.2008, 17:10.36 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyNajlepší konvertor na slabé signály je dobrá a dostatočne veľká parabola. Tá krabička s tým hrdlom môže byť aj za 150.-Sk hociakej značky...:):) |
![]() vw1 |
| 13.07.2008, 17:47.06 | |
lnb konvertorMůj první konvertor byla Fuba 2,0dB, ručně psaný certifikát a stál 400,- DM. |
![]() honzasa |
| 13.07.2008, 18:30.40 | |
@spykoNa MTI sa prislabych signaloch nic komercne nechyta. |
![]() gogo1 |
| 14.07.2008, 08:08.22 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyHa bych dalChess Edition II 0.2dB 3 Jahre Garantie Testwinner Anebo Diavolo single 0.1dB stoji to okolo 250 Kc |
![]() gorro |
| 14.07.2008, 17:27.06 | |
lnbkonvertor na slabe signalimam invacom 0,3 dB NA 115 A MAM JESTE 120 parabolu a dal jsem na to ten invacom a je to lepsi . Na 120 jsem nasel i slabsi signal co 115 vubec nezvlada . Takze cim vetsi parabola tim lepsi .U mne 120 postacujici.Je muj nazor... |
![]() mefa |
| 14.07.2008, 22:47.37 | |
RE: lnb konvertor na slabe signalyTak to je opravdu úžasný. Jsi asi první kdo přišel na to že čím větší parabola tím lepší. |
![]() sirda |