Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.07.2008, 08:35.56

lnb konvertor na slabe signaly

Aky single konvertor je najlepsi?Ktore su najklalitnejsie?
uživatel
ivan22
13.07.2008, 08:48.02

lnb

Jednoznačne ivacom
uživatel
pavliku
13.07.2008, 09:06.22

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Já mám taky Invacom 0,3dB delší dobu(tak 4roky)a jsem s ním nadmíru spokojen.Někdo zde v diskusi jej pohaní,ale mě např.kdysi odešel některými diskutujícím chválený MTI 0,5dB,oba v singl provedení.
uživatel
Baron
13.07.2008, 09:26.35

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Jak píší pavlíku,Baron.Jediná nevýhoda je hmotnost, rozměr a cena.Tím nechci říci,že třeba Inverto je špatný LNB.
uživatel
hobza
13.07.2008, 09:38.09

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Invacom je předražená "blbost" která udělá stejnou službu v našich podmínkách jako LNB za 150kč...
Ale lidi jsou dobře zmasírovaný nedávno po mě chtěl jeden LNB ze zlatýma konektorama že prý má lepší příjmové vlastnosti..ach joooo
uživatel
pat
13.07.2008, 09:51.58

RE: lnb konvertor na slabe signaly

pat...ano je drahý ... ale najlepší..
uživatel
pavliku
13.07.2008, 09:55.09

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Nejdažší je nejlepší určitě ne.O tom jsem se přesvědčil několikrát.
Ale myslím že nemá cenu to tu dál rozebírat a zatěžovat forum..
Není všechno zlato co se třpytí...
uživatel
pat
13.07.2008, 10:44.05

RE: lnb konvertor na slabe signaly

No Invacom je dobrej ale bude zalezet na sladeni s konkretni parabolou. Napr. na kovosat120 hral ve spojeni s origo ozarovacem hodne dobre, kdyz jsem pouzil Invacom pro offsetku (nejake noname 110cm ) nebyly vysledky tak jednoznacne.
Co treba znacka SMW ?
uživatel
J a
13.07.2008, 11:15.11

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Pokud kupuji nový, snažím se vybrat 0,2 za cenu okolo 200 Kč.
Nižší šumová čísla jsou již dražší a efekt je podle mého názoru stejný. Stejně tak uznávám, že někomu dobře funguje 0,3 nebo i 0,5. V začátcích satelitní televize jsme používali konvertory 1,6 do 60 paraboly. Takovéto sety byly tehdy dováženy. Později byly 1,2 a zázrak byl 1,0. Samotný konvertor tehdy stával 1000 Kč.
uživatel
grupen
13.07.2008, 11:36.04

lnb

ja som mal v 88 ..1,8 amstrad 100 na astre parabolu 60 a šlapalo to ako hodinky a nemachrujem.
uživatel
pavliku
13.07.2008, 11:50.54

LNB konvertor

Těch 1000kč stál až někdy v polovině 90let, v roce1989 stál Kathrein 1.2 db na černým trhu 12000kč .A to byla tehdy špička, zbytek jako ozařovač a polarizér si musel pokud jsi to neuměl,sehnat někoho kdo by ti to vyrobil dle výkresu.
uživatel
MONY
13.07.2008, 11:52.24

RE: lnb konvertor na slabe signaly

AP8-T2NRC
uživatel
gogo1
13.07.2008, 12:15.46

@mony

to byly časy, mam ještě doma takové vykopávky.
uživatel
pepiino
13.07.2008, 13:22.40

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Pokud chceš konvertor na "slabý signál" musíš buď zvolit osvědčené profesionální řešení SMW nebo konvertor vybrat z více kusů, protožeu u low endové produkce se mohou jednotlivé šarže dost markantně lišit a kvalita různých značek se může překrývat. Rovněž je důležité si ujasnit, o jaký konkrétní kmitočet se ti jedná.
uživatel
Hujer
13.07.2008, 14:02.06

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Jednoznačne sa drž toho,čo píše Hujer.Lepšie je ale kúpiť väčšiu parabolu.
uživatel
Rasto
13.07.2008, 14:37.03

Smart titanium 0.2

porovnání v časopisu sat+dvb-t je parametricky stejný jako invacom,ale cena je někde jinde!
uživatel
spyko
13.07.2008, 17:10.36

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Najlepší konvertor na slabé signály je dobrá a dostatočne veľká parabola. Tá krabička s tým hrdlom môže byť aj za 150.-Sk hociakej značky...:):)
uživatel
vw1
13.07.2008, 17:47.06

lnb konvertor

Můj první konvertor byla Fuba 2,0dB, ručně psaný certifikát a stál 400,- DM.
uživatel
honzasa
13.07.2008, 18:30.40

@spyko

Na MTI sa prislabych signaloch nic komercne nechyta.
uživatel
gogo1
14.07.2008, 08:08.22

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Ha bych dal

Chess Edition II 0.2dB
3 Jahre Garantie
Testwinner

Anebo Diavolo single 0.1dB

stoji to okolo 250 Kc
uživatel
gorro
14.07.2008, 17:27.06

lnbkonvertor na slabe signali

mam invacom 0,3 dB NA 115 A MAM JESTE 120 parabolu a dal jsem na to ten invacom a je to lepsi . Na 120 jsem nasel i slabsi signal co 115 vubec nezvlada . Takze cim vetsi parabola tim lepsi .U mne 120 postacujici.Je muj nazor...
uživatel
mefa
14.07.2008, 22:47.37

RE: lnb konvertor na slabe signaly

Tak to je opravdu úžasný. Jsi asi první kdo přišel na to že čím větší parabola tím lepší.
uživatel
sirda