| 17.07.2008, 15:14.42 | |
Bathory Juraj JakubiskoAhoj. Pradte kde a jak si muzu stahnout z netu film Bathory. Dekuju. |
![]() marecek |
| 17.07.2008, 15:17.28 | |
RE: Bathory Juraj Jakubiskozatial som nenasiel este ani camrip... |
![]() Marian21 |
| 17.07.2008, 15:24.37 | |
RE: Bathory Juraj Jakubiskochlapi netreba doma sediet a treba ist na to do kina R^ |
![]() tomko |
| 17.07.2008, 15:52.19 | |
RE: Bathory Juraj JakubiskoNapiš na: info@jakubiskofilm.com |
![]() Janik |
| 17.07.2008, 16:29.42 | |
RE: Bathory Juraj Jakubiskov nedelu som to videl,vyborny film :) R^ /oi Polivka,Madl,Roden.... |
![]() mat |
| 17.07.2008, 16:37.51 | |
re tomkochlapi netreba doma sediet a treba ist na to do kina.....ale s kamerou:))) |
![]() betisa |
| 17.07.2008, 17:31.57 | |
RE: Bathory Juraj JakubiskoAž kým to na internete nájdeš, stiahneš (potom zistíš, že jeden z balíkov je poškodený) - tak za ten čas si mohol ísť do kina a vidieť to vo full rozlišení na obrovskom plátne. |
![]() Crescenzio |
| 17.07.2008, 18:39.58 | |
RE:RE:RE:v novinach neco psali ze nekdo uz na ten film lezl s kamerou, ale ostatni navstevnici ho praskli a ten dotycnej radsi zdrhnul:) takze hop hop dalsi odvazlivec nech se najde |
![]() alfasex |
| 17.07.2008, 21:04.24 | |
RE: Bathory Juraj Jakubiskomě se ten film nelíbil...neboli přesněji...neoslovil mne a ani nemám posit,že mi něco dal....bohužel,viděl jsem kvalitnější film Rv |
![]() cb21 |
| 17.07.2008, 22:13.56 | |
@cb21Predpokladam ze to bol Rambo 3 a Rocky 4........ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() kamilo |