Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 15:14.42

Bathory Juraj Jakubisko

Ahoj. Pradte kde a jak si muzu stahnout z netu film Bathory. Dekuju.
uživatel
marecek
17.07.2008, 15:17.28

RE: Bathory Juraj Jakubisko

zatial som nenasiel este ani camrip...
uživatel
Marian21
17.07.2008, 15:24.37

RE: Bathory Juraj Jakubisko

chlapi netreba doma sediet a treba ist na to do kina R^
uživatel
tomko
17.07.2008, 15:52.19

RE: Bathory Juraj Jakubisko

Napiš na: info@jakubiskofilm.com
uživatel
Janik
17.07.2008, 16:29.42

RE: Bathory Juraj Jakubisko

v nedelu som to videl,vyborny film :) R^ /oi Polivka,Madl,Roden....
uživatel
mat
17.07.2008, 16:37.51

re tomko

chlapi netreba doma sediet a treba ist na to do kina.....ale s kamerou
:)))
uživatel
betisa
17.07.2008, 17:31.57

RE: Bathory Juraj Jakubisko

Až kým to na internete nájdeš, stiahneš (potom zistíš, že jeden z balíkov je poškodený) - tak za ten čas si mohol ísť do kina a vidieť to vo full rozlišení na obrovskom plátne.
uživatel
Crescenzio
17.07.2008, 18:39.58

RE:RE:RE:

v novinach neco psali ze nekdo uz na ten film lezl s kamerou, ale ostatni navstevnici ho praskli a ten dotycnej radsi zdrhnul:) takze hop hop dalsi odvazlivec nech se najde
uživatel
alfasex
17.07.2008, 21:04.24

RE: Bathory Juraj Jakubisko

mě se ten film nelíbil...neboli přesněji...neoslovil mne a ani nemám posit,že mi něco dal....bohužel,viděl jsem kvalitnější film Rv
uživatel
cb21
17.07.2008, 22:13.56

@cb21

Predpokladam ze to bol Rambo 3 a Rocky 4........ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
kamilo