Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2008, 15:16.46

DVB-T Plzeň

Na teletextu ČT1 (na straně 653) je zpráva, že ČT spustí digitální vysílání z Krašova do 25. 7.
uživatel
Oskarek1
17.07.2008, 16:37.13

RE: DVB-T Plzeň

NE.

Na teletextu CT1 je:
"Nedojde-li ke spuštění do 25.7., odsune se vypnutí až za srpnovou olympiádu."

Momentálně se CT s CRa snaží dohodnout na podmínkách a nikdo vám neodpoví jesli a kdy se domluví.
uživatel
jdobry
20.07.2008, 10:15.41

RE: DVB-T Plzeň

zatím se vysílá DVB-T z Košutky, ale výkon 2kW bída z nouzí, už aby se zprovoznil Krašov....
uživatel
žlab