Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 09:57.25

Opentel ODS 3500 F

Dobrý den, rád bych věděl, jestli je na tenhle přijímač nějaký E*U soft.
uživatel
broncek
29.07.2008, 17:37.10

RE: Opentel ODS 3500 F

Je.Jen je třeba hledat.
uživatel
Miros
29.07.2008, 18:04.26

RE: Opentel ODS 3500 F

Obávám se že pro tento model soft se pštrosem není. Jen na 3600 CI (bez záruky)
uživatel
Cronos
29.07.2008, 19:14.24

RE: Opentel ODS 3500 F

Je i na ODS 3500FTA.Crosat....
uživatel
Miros
30.07.2008, 12:15.07

RE: Opentel ODS 3500 F

Vloni jsem něco hledal, tuším na Op 3600 CR, ale nenašel.Je emu i na tento?
uživatel
Cronos
30.07.2008, 13:26.21

RE: Opentel ODS 3500 F

Na CR ne.
uživatel
Miros