| 29.07.2008, 12:56.50 | |
parabola pro monoblok AstraJaký zvolit průměr paraboly pro cslink s monoblokem pro Astry 23,5 a 19,2. Všude se píše, že pro Astru v pohodě stačí 60cm, ale nebude s monoblokem jiná situace?Díky. |
![]() atmel9 |
| 29.07.2008, 13:02.10 | |
RE: parabola pro monoblok Astraje to tady už snad 50x napsanýjasně, že bude a to ta ,že to nepôjde !!! a když tak blbě. Proč monoblok ???? Parabola 80 cm a mělo by to fungovat. Radší dva LNB samostatně a je pokoj. |
![]() pepiino |
| 29.07.2008, 13:20.19 | |
RE: parabola pro monoblok AstraLepší jsou dva LNB samostatně,ale jestli monoblok už je tak na 80tce to bude chodit.60tka je malá i když tady někdo tvrdíl,že to chodí bezvadně.Stačí mrak a je to v kýblu. |
![]() hobza |
| 29.07.2008, 14:30.55 | |
RE: parabola pro monoblok AstraNa 80-ku parabolu funguje monoblock naprosto v pohodě. Montujeme několik týdně. Jen je potřeba řádně nastavit. |
![]() louli |
| 29.07.2008, 14:40.52 | |
To: atmel9A taky není od věci, když sem napíšeš, jaký rozsah má tvůj monoblok.Takže buď kupuješ monoblok na Astry 19,2°E a 23,5°E a ten je určen pro nějakou konkrétní velikost paraboly. A nebo máš parabolu a koupil sis monoblok. Potom musíš nastavovat a zkoušet jestli tvoje kombinace bude funkční. Třetí nejspolehlivější možnost je parabola 80cm a dvě nezávislé LNB. Každé LNB si nastavíš podle tvých požadavků. |
![]() colombo |
| 29.07.2008, 15:16.04 | |
RE: parabola pro monoblok AstraMonoblok je rozhodně lepší a jistější - tam nehrozí jako u dvou samostatných LNB, že se rozjedou. Monobloky jsou na 75%parabolách v ČR! Mimochodem monoblok (19,2 + 23,5) stojí 550,-, kdežto dva x LNB + přpínač + brejle stojí dohtromady skoro 800,- a o to tu jde u vetšiny lidí také! R^ |
![]() Dejf |
| 29.07.2008, 16:00.14 | |
RE: parabola pro monoblok AstraRozhodně lepší řešení jsou sva samostatné LNB a pokud je to kvalitně provedené ( a ne od nějakého lepiče ), tak se nic nerozjede a lze to libovolně modifikovat, přidat další LNB apod. R^ |
![]() drobeček |
| 29.07.2008, 16:02.06 | |
RE: parabola pro monoblok Astraoprava - dva samostatné LNB |
![]() drobeček |
| 29.07.2008, 16:27.31 | |
RE: parabola pro monoblok AstraNa parabole 80 cm funguje monoblok 4,3° bez problémů, cenově vychází jako cca 2 single LNB, tj. ušetří se na multifeedu a přepínači, poruchovost mbl je takřka nulová. |
![]() sirda |
| 29.07.2008, 21:52.55 | |
RE: parabola pro monoblok Astrajj každý má svúj názor, ale je prada, že ušetříš, ale né každý sat. přiímač na 100% funguje s monobloky. A když se Ti pokazí např. Diseq a nebo single LNB tak vyměníš a hotovo. Monoblok jde do háje celý - taky skušenost. On se dá později přidat např 1 - 2 LNB, ale k monobloku přidáš prdlajs. Teda přidáš ale funkčnost je v tahu a spolehlivost, ale někdo Ti poadí ja na to. |
![]() pepiino |
| 29.07.2008, 22:37.26 | |
RE: parabola pro monoblok AstraNo ja nevim, ale musim dat za pravdu dejfovi. Pri montazi kdyz na parabolu nemas pristup se hodi jednoznacne monoblok. Uz te chci videt, jak nekde v patym patre budes se natahovat pres metr aby jsi nastavil multifeed? Monobolk vs evyresi, nejlepsi monobloky pro astru 19,2 a 23,5 jsou s rozsahem 4,3 stupnu, ktere vyrabi nejvice Mascom, ale take Smart, BEN electronic apod. a na 80 parabole slapou beu problemu. |
![]() barak200 |
| 29.07.2008, 22:53.04 | |
RE:parabola pro monoblok Astrachlapi dejte pokoj s monoblokem.Ani zadarmo. |
![]() BIDLO |
| 30.07.2008, 01:13.57 | |
RE: parabola pro monoblok Astrazitra zkusim nastavit monoblok na 60 parabole a dam vedet :-)) |
![]() gorro |