| 29.07.2008, 14:30.34 | |
DiGi TV - Základní programJaký je prosímvás základní kanál u DIGI tv na který to stáhne všechny programy?? potřebuju ho zadat do Philipse 6010 díky |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 14:36.55 | |
RE: DiGi TV - Základní programkanálů je více, podívej se na :http://www.lyngsat.com/packages/digi.html |
![]() Rambo |
| 29.07.2008, 14:39.22 | |
RE: DiGi TV - Základní programmě zajímají parametry základního kanálu kterej se používá na stahování celého balíku ;) |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 14:44.53 | |
RE: DiGi TV - Základní programNo neviem presne čo chceš ale kmitočet základného balíku neexistuje .Na každom kmitočte je niečo zo základu.www.lyngsat.com |
![]() jurko |
| 29.07.2008, 14:54.12 | |
RE: DiGi TV - Základní programLepší je si je tam nahrát přes počítač všechny programy a je pokoj.Vyhledávaní pomocí kmitočtu na tomhle příjímači moc dobře nejde.Lepší náhrát. R^ |
![]() Mihajl |
| 29.07.2008, 15:00.58 | |
RE: DiGi TV - Základní programJa vím ale delam si vlastni upravy a preklad softu.. jenze kdyz nastavim parametry zakladniho kanalu jako nejaky transporder nacte to vzdy jen ct24 a samy cizi + 3 radia .. ty parametry tam sou kvuli signalu.. jenze kdyz je tam encham tak po vypnuti do standby se kanaly automaticky nactou a smaze se mi cela eeprom s myma kanalama kdyby bylo jine reseni krome nejakeho blokeru tak ho beru.. |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 15:09.46 | |
RE: DiGi TV - Základní programnic jako základní kanál není, každý kmitočet obsahuje určité programy, ale to už ti psal juro. takže budeš muset ladit podle těchto frekvencí. |
![]() Rambo |
| 29.07.2008, 15:12.13 | |
RE: DiGi TV - Základní programTak to zase bohuzel nejde je to cely naky americky.. asi se na to vyprdnu proste neuvidim silu signalu sem smiren :D |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 15:12.30 | |
RE: DiGi TV - Základní programFakt se bavím, žádný základní kmitočet přeci neexistuje! :)) :))) |
![]() Dejf |
| 29.07.2008, 15:31.37 | |
RE: DiGi TV - Základní programon chce vyhledat síť... |
![]() kuldan |
| 29.07.2008, 15:33.27 | |
RE: DiGi TV - Základní programTak se bav, ale parametry základního kanálu(asi myslí to) na Philips 6010 jsou, jenže jsou tam hausnumera:kmitočet 13456/H,1/2(!), antena config,jazyk,general setting atd.Je to v menu..(DSXEdit) |
![]() jaro2 |
| 29.07.2008, 15:34.55 | |
RE: DiGi TV - Základní programv poho ja to delam primo v softu aby mi fungovala autokonfigurace .. ty hloupi at se smejou a tobe diky jdu to skusit ;) |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 15:40.33 | |
RE: DiGi TV - Základní programNoo jenze tohle sou parametry zakladniho kanalu pro UPC :( ono u Digi to asi nevedou a tenhle prijimac to jinak neumi nez pres zakladni kanal je to hold sunka... |
![]() Killercek |
| 29.07.2008, 16:13.43 | |
RE: DiGi TV - Základní programZákladní kanálu na Philipsu 6010 je podle mého jen na načítání EPG a na ukázání síly signálu. Určitě není určen ke skenování celé sítě, to bude asi natvrdo ve firmwaru. |
![]() wally |
| 29.07.2008, 20:26.36 | |
RE: DiGi TV - Základní programAsi si myslel transponder čo má info o dalších TR načíta ich a uloží do pamete. |
![]() TOMAšKO |
| 01.08.2008, 12:05.20 | |
RE: DiGi TV - Základní programAno presne takovyto transporder :) a ve FW to natvrdo neni .. sak to vim ale digi takovy transporder nejspis nema :( |
![]() Killercek |