Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 14:30.34

DiGi TV - Základní program

Jaký je prosímvás základní kanál u DIGI tv na který to stáhne všechny programy?? potřebuju ho zadat do Philipse 6010 díky
uživatel
Killercek
29.07.2008, 14:36.55

RE: DiGi TV - Základní program

kanálů je více, podívej se na :
http://www.lyngsat.com/packages/digi.html
uživatel
Rambo
29.07.2008, 14:39.22

RE: DiGi TV - Základní program

mě zajímají parametry základního kanálu kterej se používá na stahování celého balíku ;)
uživatel
Killercek
29.07.2008, 14:44.53

RE: DiGi TV - Základní program

No neviem presne čo chceš ale kmitočet základného balíku neexistuje .Na každom kmitočte je niečo zo základu.www.lyngsat.com
uživatel
jurko
29.07.2008, 14:54.12

RE: DiGi TV - Základní program

Lepší je si je tam nahrát přes počítač všechny programy a je pokoj.Vyhledávaní pomocí kmitočtu na tomhle příjímači moc dobře nejde.Lepší náhrát. R^
uživatel
Mihajl
29.07.2008, 15:00.58

RE: DiGi TV - Základní program

Ja vím ale delam si vlastni upravy a preklad softu.. jenze kdyz nastavim parametry zakladniho kanalu jako nejaky transporder nacte to vzdy jen ct24 a samy cizi + 3 radia .. ty parametry tam sou kvuli signalu.. jenze kdyz je tam encham tak po vypnuti do standby se kanaly automaticky nactou a smaze se mi cela eeprom s myma kanalama kdyby bylo jine reseni krome nejakeho blokeru tak ho beru..
uživatel
Killercek
29.07.2008, 15:09.46

RE: DiGi TV - Základní program

nic jako základní kanál není, každý kmitočet obsahuje určité programy, ale to už ti psal juro. takže budeš muset ladit podle těchto frekvencí.
uživatel
Rambo
29.07.2008, 15:12.13

RE: DiGi TV - Základní program

Tak to zase bohuzel nejde je to cely naky americky.. asi se na to vyprdnu proste neuvidim silu signalu sem smiren :D
uživatel
Killercek
29.07.2008, 15:12.30

RE: DiGi TV - Základní program

Fakt se bavím, žádný základní kmitočet přeci neexistuje! :)) :)))
uživatel
Dejf
29.07.2008, 15:31.37

RE: DiGi TV - Základní program

on chce vyhledat síť...
uživatel
kuldan
29.07.2008, 15:33.27

RE: DiGi TV - Základní program

Tak se bav, ale parametry základního kanálu(asi myslí to) na Philips 6010 jsou, jenže jsou tam hausnumera:kmitočet 13456/H,1/2(!), antena config,jazyk,general setting atd.Je to v menu..(DSXEdit)
uživatel
jaro2
29.07.2008, 15:34.55

RE: DiGi TV - Základní program

v poho ja to delam primo v softu aby mi fungovala autokonfigurace .. ty hloupi at se smejou a tobe diky jdu to skusit ;)
uživatel
Killercek
29.07.2008, 15:40.33

RE: DiGi TV - Základní program

Noo jenze tohle sou parametry zakladniho kanalu pro UPC :( ono u Digi to asi nevedou a tenhle prijimac to jinak neumi nez pres zakladni kanal je to hold sunka...
uživatel
Killercek
29.07.2008, 16:13.43

RE: DiGi TV - Základní program

Základní kanálu na Philipsu 6010 je podle mého jen na načítání EPG a na ukázání síly signálu. Určitě není určen ke skenování celé sítě, to bude asi natvrdo ve firmwaru.
uživatel
wally
29.07.2008, 20:26.36

RE: DiGi TV - Základní program

Asi si myslel transponder čo má info o dalších TR načíta ich a uloží do pamete.
uživatel
TOMAšKO
01.08.2008, 12:05.20

RE: DiGi TV - Základní program

Ano presne takovyto transporder :) a ve FW to natvrdo neni .. sak to vim ale digi takovy transporder nejspis nema :(
uživatel
Killercek