| 29.07.2008, 14:59.03 | |
Jaký satelitní/pozemní dig. přijímač?Dobrý den, mám doma parabolu 60cm a dig.přijímač volných programů. Zároveň jsem v dosahu pozemního digit. vysílání. Jaký by jste mi doporučili přijímač pro příjem zákl. programů? Jde mi i o spotřebu el. energie, protože stávající přijjímač -strong hřeje jako přímotop. Díky |
![]() vasaxx |
| 29.07.2008, 15:11.56 | |
Golden Interstar 870 Xpeed...jasná volba. R^ |
![]() skyi |