Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 14:59.03

Jaký satelitní/pozemní dig. přijímač?

Dobrý den, mám doma parabolu 60cm a dig.přijímač volných programů. Zároveň jsem v dosahu pozemního digit. vysílání. Jaký by jste mi doporučili přijímač pro příjem zákl. programů? Jde mi i o spotřebu el. energie, protože stávající přijjímač -strong hřeje jako přímotop. Díky
uživatel
vasaxx
29.07.2008, 15:11.56

Golden Interstar 870 Xpeed

...jasná volba. R^
uživatel
skyi