Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 15:56.05

MARKÍZA TT

program MARKIZA TT lze naladit na 12656.
uživatel
táhlovej
29.07.2008, 15:58.52

RE: MARKÍZA TT

oprava - ASTRA3 - 12565 H 27500.
uživatel
táhlovej
29.07.2008, 16:03.38

RE: MARKÍZA TT

že by sme sa na Nove dožili CAID OD70 ?
uživatel
dempsey
29.07.2008, 16:07.44

RE: MARKÍZA TT

no vyzera to tak ze vytreli kocura bujno*ovi aj s jeho gitalom :laughing: :laughing:
uživatel
Vlado Fogo
29.07.2008, 16:07.52

RE: MARKÍZA TT

a na čo je to dobré šak ščul má skoro každý skylink len to tam zabíra místo
uživatel
Jupi
29.07.2008, 16:08.37

RE: MARKÍZA TT

mě nejde naladit
uživatel
Bob24
29.07.2008, 16:08.43

RE: MARKÍZA TT

Mi to zatím nejede - podělte se o svoje poznatky.
uživatel
táhlovej
29.07.2008, 16:09.14

Bob24

je to tam kde joj test TT
uživatel
Jupi
29.07.2008, 16:09.29

RE: MARKÍZA TT

Před chvílí sem to naskenoval, šlo to asi 10 vteřin, teď je služba nedostupná
uživatel
Ľudmila
29.07.2008, 16:12.32

RE: MARKÍZA TT

Naladil sem,ale nejde to-nemám oprávnění. Asi to jde jen tomu,kdo má Multi-já ho nemám. To samé STV3. CAID d03 je připojen,ale nejde to!!
uživatel
dechovkar
29.07.2008, 17:08.40

RE: MARKÍZA TT

Mám muli na TT a MarkizaTT mi nefunguje.
uživatel
Crescenzio
29.07.2008, 17:15.22

RE: MARKÍZA TT

Teď sem četl článek-zatím to nejde nikomu.
uživatel
dechovkar
29.07.2008, 17:18.40

RE: MARKÍZA TT

Zjevně se bude muset asi doplatit,jako dávno za NovaCinema a STV?Nebo že by opět formou testu jako JOJtest na zlost konkurenci Gital?
uživatel
Old Master
29.07.2008, 17:32.59

to snad ne

Jen doufám, že to nakonec nepůjde (myslím Markiza a stv3) na TT, to by asi cb21, drobeček a spol nepřežili, jak by jim ti spokojení zákazníci, kterým kvůli vyšší provizi vnutili Gitalky, "vřele" děkovali :laughing:
uživatel
kaspi
29.07.2008, 17:54.34

MARKÍZA TT

Pánové přečtěte si pozorně článek tam to máte podrobně popsaná kdy a proč to nejde.
:scared:
uživatel
zajda34
29.07.2008, 18:46.58

RE: MARKÍZA TT

Ještě bych nejásal...TaT bude přejmenována na Sky link...
uživatel
petr47
29.07.2008, 18:56.56

kaspi

No tak to STV 3 určitě nepůjde, jelikož to ID 0D03 nepatří
TT kartám, ale starším Slovaklink kartám...takže optimální konfigurace je Gital + Skylink v Openboxu 810emu a zákazníci chrochtají blahem R^
uživatel
drobeček
29.07.2008, 18:59.21

@petr47

...a proč ne?Když to povede ke zkvalitnění nabidky.
uživatel
martin5
29.07.2008, 19:08.32

@drobeček

nevim kde zijes ale optimalni konfigurace vole, je trade technology vole, bios 3v47 vole, openbox 810 vole, jeden slot volny vole a jedna ruka nad hlavou, vole .. rozumis mi ty vole

BTW: to vole neber doslovne, profi deformacia , a(nevhodné slovo)t terazky som mal cca 5 min telefonat s jednym prazackom a uz po pol minute mi nestacili prsty na oboch rukach od pocitania toho vole :laughing: Rv
uživatel
Vlado Fogo
29.07.2008, 19:29.50

RE: MARKÍZA TT

@VF: to sedlo R^ R^ R^
uživatel
007
29.07.2008, 20:08.00

@drobeček

prečo by na STV3 dávali ID bielych kariet keď tam STV3 nepôjde
uživatel
maxelko
30.07.2008, 08:47.23

RE: MARKÍZA TT

Všichni, co chtějí karty jen na základ, si stejně kupují jen TaT, kvůli JOJce...teď k ní šoupnou Markízu a Gital je v pérdeli...
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 08:57.32

RE: MARKÍZA TT

Myslím, že nejdůlažitější pro všechny uživatele je to konkurenční kočkování na kterém vydělají diváci obou karet.
uživatel
andrewmx
30.07.2008, 09:23.01

RE:MARKÍZA TT

kacenkin:tak tak.naprostý souhlas.
uživatel
BIDLO
30.07.2008, 09:59.40

RE: MARKÍZA TT

Ale pánové stou markizou bych tak nejásal co na to autorská práva a nezapomente že diky gitalu je tam nova,kolik roku tady byla firma TT a nic se nedelo tak budte radi že je tu konkurence jinak byste stou vaší povedenou firmou TT čuměli jen na čt programy :laughing:
uživatel
kimi
30.07.2008, 10:17.09

RE: MARKÍZA TT

Ale ANO kimi, máš pravdu... jen říkám, že každej novej "základysta" si logicky, už druhej rok, kupuje jen TaT R^

A jaká byla historie nové zákazníky nezajímá !!
uživatel
kacenkin