| 29.07.2008, 15:56.05 | |
MARKÍZA TTprogram MARKIZA TT lze naladit na 12656. |
![]() táhlovej |
| 29.07.2008, 15:58.52 | |
RE: MARKÍZA TToprava - ASTRA3 - 12565 H 27500. |
![]() táhlovej |
| 29.07.2008, 16:03.38 | |
RE: MARKÍZA TTže by sme sa na Nove dožili CAID OD70 ? |
![]() dempsey |
| 29.07.2008, 16:07.44 | |
RE: MARKÍZA TTno vyzera to tak ze vytreli kocura bujno*ovi aj s jeho gitalom :laughing: :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 29.07.2008, 16:07.52 | |
RE: MARKÍZA TTa na čo je to dobré šak ščul má skoro každý skylink len to tam zabíra místo |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 16:08.37 | |
RE: MARKÍZA TTmě nejde naladit |
![]() Bob24 |
| 29.07.2008, 16:08.43 | |
RE: MARKÍZA TTMi to zatím nejede - podělte se o svoje poznatky. |
![]() táhlovej |
| 29.07.2008, 16:09.14 | |
Bob24je to tam kde joj test TT |
![]() Jupi |
| 29.07.2008, 16:09.29 | |
RE: MARKÍZA TTPřed chvílí sem to naskenoval, šlo to asi 10 vteřin, teď je služba nedostupná |
![]() Ľudmila |
| 29.07.2008, 16:12.32 | |
RE: MARKÍZA TTNaladil sem,ale nejde to-nemám oprávnění. Asi to jde jen tomu,kdo má Multi-já ho nemám. To samé STV3. CAID d03 je připojen,ale nejde to!! |
![]() dechovkar |
| 29.07.2008, 17:08.40 | |
RE: MARKÍZA TTMám muli na TT a MarkizaTT mi nefunguje. |
![]() Crescenzio |
| 29.07.2008, 17:15.22 | |
RE: MARKÍZA TTTeď sem četl článek-zatím to nejde nikomu. |
![]() dechovkar |
| 29.07.2008, 17:18.40 | |
RE: MARKÍZA TTZjevně se bude muset asi doplatit,jako dávno za NovaCinema a STV?Nebo že by opět formou testu jako JOJtest na zlost konkurenci Gital? |
![]() Old Master |
| 29.07.2008, 17:32.59 | |
to snad neJen doufám, že to nakonec nepůjde (myslím Markiza a stv3) na TT, to by asi cb21, drobeček a spol nepřežili, jak by jim ti spokojení zákazníci, kterým kvůli vyšší provizi vnutili Gitalky, "vřele" děkovali :laughing: |
![]() kaspi |
| 29.07.2008, 17:54.34 | |
MARKÍZA TTPánové přečtěte si pozorně článek tam to máte podrobně popsaná kdy a proč to nejde.:scared: |
![]() zajda34 |
| 29.07.2008, 18:46.58 | |
RE: MARKÍZA TTJeště bych nejásal...TaT bude přejmenována na Sky link... |
![]() petr47 |
| 29.07.2008, 18:56.56 | |
kaspiNo tak to STV 3 určitě nepůjde, jelikož to ID 0D03 nepatříTT kartám, ale starším Slovaklink kartám...takže optimální konfigurace je Gital + Skylink v Openboxu 810emu a zákazníci chrochtají blahem R^ |
![]() drobeček |
| 29.07.2008, 18:59.21 | |
@petr47...a proč ne?Když to povede ke zkvalitnění nabidky. |
![]() martin5 |
| 29.07.2008, 19:08.32 | |
@drobečeknevim kde zijes ale optimalni konfigurace vole, je trade technology vole, bios 3v47 vole, openbox 810 vole, jeden slot volny vole a jedna ruka nad hlavou, vole .. rozumis mi ty voleBTW: to vole neber doslovne, profi deformacia , a(nevhodné slovo)t terazky som mal cca 5 min telefonat s jednym prazackom a uz po pol minute mi nestacili prsty na oboch rukach od pocitania toho vole :laughing: Rv |
![]() Vlado Fogo |
| 29.07.2008, 19:29.50 | |
RE: MARKÍZA TT@VF: to sedlo R^ R^ R^ |
![]() 007 |
| 29.07.2008, 20:08.00 | |
@drobečekprečo by na STV3 dávali ID bielych kariet keď tam STV3 nepôjde |
![]() maxelko |
| 30.07.2008, 08:47.23 | |
RE: MARKÍZA TTVšichni, co chtějí karty jen na základ, si stejně kupují jen TaT, kvůli JOJce...teď k ní šoupnou Markízu a Gital je v pérdeli... |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 08:57.32 | |
RE: MARKÍZA TTMyslím, že nejdůlažitější pro všechny uživatele je to konkurenční kočkování na kterém vydělají diváci obou karet. |
![]() andrewmx |
| 30.07.2008, 09:23.01 | |
RE:MARKÍZA TTkacenkin:tak tak.naprostý souhlas. |
![]() BIDLO |
| 30.07.2008, 09:59.40 | |
RE: MARKÍZA TTAle pánové stou markizou bych tak nejásal co na to autorská práva a nezapomente že diky gitalu je tam nova,kolik roku tady byla firma TT a nic se nedelo tak budte radi že je tu konkurence jinak byste stou vaší povedenou firmou TT čuměli jen na čt programy :laughing: |
![]() kimi |
| 30.07.2008, 10:17.09 | |
RE: MARKÍZA TTAle ANO kimi, máš pravdu... jen říkám, že každej novej "základysta" si logicky, už druhej rok, kupuje jen TaT R^A jaká byla historie nové zákazníky nezajímá !! |
![]() kacenkin |