Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 17:08.59

Openbox 800 a 810

Zdravím. Bude to sice hloupý dotaz, ale i tak se ptám.
Mám openbox 800 a zítra by mi měl dojít nový 810. Chystám sdílení karty Gital. Koupil jsem 4- žilový kabel a pájel koncovky. Měl jsem tam modrý káblík, který jsem napájel na jedné strane do 2 a na druhé do 3. Oranžový opačne a ted tam mám 2 bílé. Na jedné straně jsem napájel 1 bílý do 5 a pak jsem zjistil, že nepoznám, který to je, tak na druhé jsem dal oba bílé ko koncovky 5, ted ale mám na jedné strane ten bílý nezapájený nikam, nebude to vadit, že je z jedné strany na volno??
Díky.
uživatel
pepere
29.07.2008, 18:03.24

RE: Openbox 800 a 810

Nie,len ho odizoluj-ustrihni/zablenduj/zabezpeč aby nedošlo ku skratu...
uživatel
yloh
29.07.2008, 18:46.53

RE: Openbox 800 a 810

A proč nezapájíš na obou stranách oba bílé na tu 5? ;)
uživatel
drobeček
29.07.2008, 20:10.11

RE: Openbox 800 a 810

No právě jsem měl pujčenou pájku, tak se ptám, co s tím, abych si pro ni nemusel znova jet.
Takže když to jen obtočím nějakou páskou, tak to bude stačit jo??
uživatel
pepere
29.07.2008, 20:26.52

RE: Openbox 800 a 810

Pepere a inak ako???
Zdielaš? vsetko funguje? Lebo ak ti zdielanie perfektne funguje a ty sa tu vypitujes taketo ,,vážne veci,, tak potom neviem. Alebo najskor vyriešiš dilemu dvoch bielich kablikov a potom ti pomožeme so zdielaním??? :zombie:
uživatel
NR Laco
29.07.2008, 20:35.05

NR Laco

Každý jsme jedou začínali, ty také!!! Tak tu nemachruj, sdílení vím jak mám udělat, to se neboj, jen jsem si nebyl jistý s tímto, když se s tím nikdy nesetkáš, tak nevíš, zda to může něco udělat a abych si spálil ten openbox 800, který už je to záruce, to nepotřebuju. )tebe se nikdo o pomoc neprosil, každý kdo chce rozumne odpovedet, tak odpoví. Takováto (nevhodné slovo)ní pomoc me je na nic
;P
uživatel
pepere
29.07.2008, 23:18.07

RE: Openbox 800 a 810

@Drobeček
No přece aby mu nevznikla zemnící smyčka!!
;P
uživatel
Tomik535
26.10.2008, 18:00.26

RE: Openbox 800 a 810

Mám problém v nastavení t.j. dva openboxi 800 prepojil som tieneou dvojlinkou 30 metrov zapojil tienenie 5 - 5 , bieli na 2 - 3 , červený na 3 - 2 . Nastavenie - sdílení karty ve stavu stabd by som dal zapnuté u oboch, systém karty som dal cryptoworks u oboch (mám kartu skylink) ale čo mám zadať ako NDS STB ID ? Skúsil som rovnaké čísla u oboch ale nejde to a karta má 14 číslic a tam sa zadáva len 11 .
uživatel
Antik