Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 17:23.33

Topfield L456

Netuší někdo co znamená tato hláška "L456" při zapnutí příjmače TF5010PVR? Zobrazena je cca 10s, pak se příjmač vypne a poté až začne pracovat. Popřípadě jeslti a jak se ji zbavit?

Jinak jsem s příjmačem vcelku spokojen. Osadil jsem ho tichým HDD, přepínání programů a menu je trošku pomalejší, ale nejvíc mi právě vadí to zdržení při zapnutí.
uživatel
T i R a
29.07.2008, 18:48.50

RE: Topfield L456

L456 - Load for 456 - nahrát za 456 - spuštění systému.
Mě se objevuje L123 (Topfiled 7710HDPVR) je úplně jedno co tam je, prostě těch pár vteřin musíš vydržet.
uživatel
Rambo
29.07.2008, 21:58.08

RE: Topfield L456

OK... Díky...
uživatel
T i R a