| 29.07.2008, 17:23.33 | |
Topfield L456Netuší někdo co znamená tato hláška "L456" při zapnutí příjmače TF5010PVR? Zobrazena je cca 10s, pak se příjmač vypne a poté až začne pracovat. Popřípadě jeslti a jak se ji zbavit?Jinak jsem s příjmačem vcelku spokojen. Osadil jsem ho tichým HDD, přepínání programů a menu je trošku pomalejší, ale nejvíc mi právě vadí to zdržení při zapnutí. |
![]() T i R a |
| 29.07.2008, 18:48.50 | |
RE: Topfield L456L456 - Load for 456 - nahrát za 456 - spuštění systému.Mě se objevuje L123 (Topfiled 7710HDPVR) je úplně jedno co tam je, prostě těch pár vteřin musíš vydržet. |
![]() Rambo |
| 29.07.2008, 21:58.08 | |
RE: Topfield L456OK... Díky... |
![]() T i R a |