| 29.07.2008, 17:25.11 | |
IPBox 200SAhojte! mate tu dakto skusenosti s picon na ab enigme v ipbox blue line skin-e? som si par log tv stanic stiahol z lyngsatu, v zoner photo studiu urobil png fotmat obrazku rozmeru 70x53 pixelov (rovnaku velkost a fomat maju loga tv providerov uz v tom skine)a cez totala nahral do var/etc/picons. Len mam takyto problem, nezobrazuju sa mi tie loga u danych stanic... trebars u novy je tam furt len logo cs link... ako to nastavit, nech to ukazuje to logo novy atd. za kazdu radu vopred dakujem! |
![]() maxxx |
| 29.07.2008, 18:59.00 | |
RE: IPBox 200Spokial si dobre pamatám niekde do textaku/.txt suboru/ treba priradiť k jednotlivým programom cestu k obrázku...no nie som si istý... :(( |
![]() Satmaster |