| 29.07.2008, 19:08.38 | |
ITV HDjede tenhle program na vantage hd nekomu nemuzu ho najit a ani naladit poradi nekdo ? dik |
![]() anton |
| 29.07.2008, 19:19.12 | |
RE: ITV HDITV HD lze naladit jen ručně pomocí PIDů:https://www.parabola.cz/prehledy/hdtv/ |
![]() redakce |
| 29.07.2008, 19:36.11 | |
RE: ITV HDzeptam se jeste co to ten SID kam to mam zaradit mne se to stale nedari naladit dik |
![]() anton |
| 29.07.2008, 19:38.34 | |
RE: ITV HDja ho tez nemuzu |
![]() kos |
| 29.07.2008, 20:14.11 | |
@antonSID vložíte přes setting editor. |
![]() redakce |
| 29.07.2008, 20:25.47 | |
RE: ITV HDJa dekuji za radu ale lepsi by bylo kdyby mel nekdo setting na vantage hd dekuji. |
![]() anton |
| 29.07.2008, 20:26.54 | |
itv hdno nevím zkouším stále to ITVHD a stále vidím jen na obrazovce ITV HD a ještě jsem neviděl nikdy obraz |
![]() vaclavbrno |
| 29.07.2008, 20:38.12 | |
RE: ITV HDpresne u mne taky a nic vic |
![]() anton |
| 29.07.2008, 20:38.36 | |
@aton, vaclavbrnoVložte kanál ITV HD s PIDy do přijímače (přes PC). Přepněte na jiný HD kanál (např. Luxe HD) a pak přepněte zpět na ITV HD. Tento jednoduchý postup by měl pomoci v příjmu ITV HD. |
![]() redakce |
| 29.07.2008, 21:09.42 | |
RE: ITV HDa slo by to vlozit aj pres flesku ale kdyby ten setting nekdo mel uz hotovy najde se nekdo? dik |
![]() anton |
| 29.07.2008, 22:39.08 | |
RE: ITV HDmrkni na vantagefunclub, navod tam visi uz asi mesic... |
![]() Hatori |
| 29.07.2008, 22:57.58 | |
RE: ITV HDVážení zájemci o registraci na Vantagefunclub.czRádi bychom vás informovali o tom, že toto fórum není plně veřejné. Do fóra technické podpory mají přístup pouze majitelé přijímačů pocházejících od distributora Vantage v CZ a jeho obchodních partnerů. Při registraci prosím zadejte do registračního formuláře sériové číslo vašeho přijímače. Na základě porovnání s databází sériových čísel vám bude do fóra povolen přístup. ... len keby si ten navod chcel precitat niekto iny, ako majitel Vantage |
![]() losparabo |
| 30.07.2008, 07:49.21 | |
RE: ITV HD(nevhodné slovo)i sú to, aj tak som kúpil Vantage o 5 litrov lacnejšie a nepotreboval som ich stránku. Tvária sa akoby oni vymýšlali nové softy. Kto vie jazyky, tak ho nemôže nikto vydierať kúpou u jednej firmy. Komunistický prístup na ktorý doplatia |
![]() tama |
| 30.07.2008, 08:05.02 | |
RE: ITV HDja jsem se zaregistroval....a uz cekam malem 2mesice a cely klub na me (sproste slovo)..koupil jsem si hlavne kvuli tomu ze je tu tato podpora ,ale nebyt par opravdu borcu,kterym to neni lhostejne a pomahaji indivindi,tak nevim......naco tedy je takovy klub ,ktery nefunguje!!! |
![]() kos |
| 30.07.2008, 17:21.42 | |
to: admin(nevhodné slovo)i je sprosté slovo? A ako ich nazvať. No myslím že komunisti sú sprostejšie slovo. |
![]() tama |