Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.07.2008, 19:08.38

ITV HD

jede tenhle program na vantage hd nekomu nemuzu ho najit a ani naladit poradi nekdo ? dik
uživatel
anton
29.07.2008, 19:19.12

RE: ITV HD

ITV HD lze naladit jen ručně pomocí PIDů:

https://www.parabola.cz/prehledy/hdtv/
uživatel
redakce
29.07.2008, 19:36.11

RE: ITV HD

zeptam se jeste co to ten SID kam to mam zaradit mne se to stale nedari naladit dik
uživatel
anton
29.07.2008, 19:38.34

RE: ITV HD

ja ho tez nemuzu
uživatel
kos
29.07.2008, 20:14.11

@anton

SID vložíte přes setting editor.
uživatel
redakce
29.07.2008, 20:25.47

RE: ITV HD

Ja dekuji za radu ale lepsi by bylo kdyby mel nekdo setting na vantage hd dekuji.
uživatel
anton
29.07.2008, 20:26.54

itv hd

no nevím zkouším stále to ITVHD a stále vidím jen na obrazovce ITV HD a ještě jsem neviděl nikdy obraz
uživatel
vaclavbrno
29.07.2008, 20:38.12

RE: ITV HD

presne u mne taky a nic vic
uživatel
anton
29.07.2008, 20:38.36

@aton, vaclavbrno

Vložte kanál ITV HD s PIDy do přijímače (přes PC). Přepněte na jiný HD kanál (např. Luxe HD) a pak přepněte zpět na ITV HD. Tento jednoduchý postup by měl pomoci v příjmu ITV HD.
uživatel
redakce
29.07.2008, 21:09.42

RE: ITV HD

a slo by to vlozit aj pres flesku ale kdyby ten setting nekdo mel uz hotovy najde se nekdo? dik
uživatel
anton
29.07.2008, 22:39.08

RE: ITV HD

mrkni na vantagefunclub, navod tam visi uz asi mesic...
uživatel
Hatori
29.07.2008, 22:57.58

RE: ITV HD

Vážení zájemci o registraci na Vantagefunclub.cz

Rádi bychom vás informovali o tom, že toto fórum není plně veřejné.
Do fóra technické podpory mají přístup pouze majitelé přijímačů pocházejících od distributora Vantage v CZ a jeho obchodních partnerů. Při registraci prosím zadejte do registračního formuláře sériové číslo vašeho přijímače. Na základě porovnání s databází sériových čísel
vám bude do fóra povolen přístup.
...

len keby si ten navod chcel precitat niekto iny, ako majitel Vantage
uživatel
losparabo
30.07.2008, 07:49.21

RE: ITV HD

(nevhodné slovo)i sú to, aj tak som kúpil Vantage o 5 litrov lacnejšie a nepotreboval som ich stránku. Tvária sa akoby oni vymýšlali nové softy. Kto vie jazyky, tak ho nemôže nikto vydierať kúpou u jednej firmy. Komunistický prístup na ktorý doplatia
uživatel
tama
30.07.2008, 08:05.02

RE: ITV HD

ja jsem se zaregistroval....a uz cekam malem 2mesice a cely klub na me (sproste slovo)..koupil jsem si hlavne kvuli tomu ze je tu tato podpora ,ale nebyt par opravdu borcu,kterym to neni lhostejne a pomahaji indivindi,tak nevim......naco tedy je takovy klub ,ktery nefunguje!!!
uživatel
kos
30.07.2008, 17:21.42

to: admin

(nevhodné slovo)i je sprosté slovo? A ako ich nazvať. No myslím že komunisti sú sprostejšie slovo.
uživatel
tama