Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 10:27.21

TIRASPOL-SPARTA

Zdravím nevíte jestli to půjde v nějaké TV?

Našel jsem akorát NTV+ Football ale moc na východ a ještě viaccess 2.6..... je nějaká šance že to bude na FEEDU někde ???? díky
uživatel
Jerry
30.07.2008, 10:37.16

RE: TIRASPOL-SPARTA

radšej cez txt aby nebol taký šok zo hry ;)
uživatel
Jupi
30.07.2008, 10:42.10

RE: TIRASPOL-SPARTA

...a nebo po rozhlasových linkách.Druhý poločas vysílá CRO 1 Radižurnál.
uživatel
Saxon
30.07.2008, 12:33.56

RE: TIRASPOL-SPARTA

souhlas s Jupím, mám skoro strach se na to dívat, už ta příprava byla tragická :crying:
uživatel
poky1