| 30.07.2008, 10:27.21 | |
TIRASPOL-SPARTAZdravím nevíte jestli to půjde v nějaké TV?Našel jsem akorát NTV+ Football ale moc na východ a ještě viaccess 2.6..... je nějaká šance že to bude na FEEDU někde ???? díky |
![]() Jerry |
| 30.07.2008, 10:37.16 | |
RE: TIRASPOL-SPARTAradšej cez txt aby nebol taký šok zo hry ;) |
![]() Jupi |
| 30.07.2008, 10:42.10 | |
RE: TIRASPOL-SPARTA...a nebo po rozhlasových linkách.Druhý poločas vysílá CRO 1 Radižurnál. |
![]() Saxon |
| 30.07.2008, 12:33.56 | |
RE: TIRASPOL-SPARTAsouhlas s Jupím, mám skoro strach se na to dívat, už ta příprava byla tragická :crying: |
![]() poky1 |