Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 12:30.34

diablo

Ako dat cez ovladac kluce do tohto modulu?Som to vedel a nejak mi to z pamate odislo.Dik za jednoduchy navod
uživatel
lubo540
30.07.2008, 12:32.50

RE: diablo

otevři modul, najdi providera, otevři a mačkej
uživatel
poky1
30.07.2008, 12:38.30

diablo

Mackam a po prvom cisle ci pismene ma to vracia nazad...do r
uživatel
lubo540
30.07.2008, 12:42.52

RE: diablo

zkus tam nacpat key v jiném formátu, ale stejně by mě zajímalo co s tím děláš
http://www.laurals.com/ až skončí intro pak vpravo zmáčkni odkaz žlutý odkaz diablo cam
uživatel
poky1
30.07.2008, 12:44.00

RE: diablo

mimochodem, máš tam reakci na to OH v HD :8)
uživatel
poky1
30.07.2008, 12:46.58

lubo540

Ve VANTAGE to bude vracet nazpět,udělej to v jiném přístroji /moje rada/ :laughing: :laughing: to je softem Vantage/buď programátor a nebo jiný přístroj/další neřest Vantage/
uživatel
hery
30.07.2008, 12:49.28

hery

asi jo,ale minule som poliakov tam natrepal....no nic dikes a este ti cosi napisem do mailu,teda opytam sa
uživatel
lubo540