| 30.07.2008, 12:30.34 | |
diabloAko dat cez ovladac kluce do tohto modulu?Som to vedel a nejak mi to z pamate odislo.Dik za jednoduchy navod |
![]() lubo540 |
| 30.07.2008, 12:32.50 | |
RE: diablootevři modul, najdi providera, otevři a mačkej |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 12:38.30 | |
diabloMackam a po prvom cisle ci pismene ma to vracia nazad...do r |
![]() lubo540 |
| 30.07.2008, 12:42.52 | |
RE: diablozkus tam nacpat key v jiném formátu, ale stejně by mě zajímalo co s tím dělášhttp://www.laurals.com/ až skončí intro pak vpravo zmáčkni odkaz žlutý odkaz diablo cam |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 12:44.00 | |
RE: diablomimochodem, máš tam reakci na to OH v HD :8) |
![]() poky1 |
| 30.07.2008, 12:46.58 | |
lubo540Ve VANTAGE to bude vracet nazpět,udělej to v jiném přístroji /moje rada/ :laughing: :laughing: to je softem Vantage/buď programátor a nebo jiný přístroj/další neřest Vantage/ |
![]() hery |
| 30.07.2008, 12:49.28 | |
heryasi jo,ale minule som poliakov tam natrepal....no nic dikes a este ti cosi napisem do mailu,teda opytam sa |
![]() lubo540 |