Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 13:03.02

co je to za program na amose CH2

chcem vediet co je to za hovadina funguje vam ? mne nejde aj ked je v signalu!
uživatel
norma77
30.07.2008, 13:10.58

RE: co je to za program na amose CH2

Nahoď TP ....
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 13:21.54

hmmmmmmmmmmmmm

co je TP,?
uživatel
norma77
30.07.2008, 13:33.46

RE: co je to za program na amose CH2

Transpodér - družicový vysílač, radiokomunikační zařícení ..... pro tebe kmitočet co je u dané TV ...
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 13:33.52

RE: co je to za program na amose CH2

TP=trvaly prikaz :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
liquere
30.07.2008, 13:48.52

a este ?

aj tak som s toho .... ozaj ked si taky mudry neprides namontovat ? :)
uživatel
norma77
30.07.2008, 13:50.41

RE: co je to za program na amose CH2

norma77 ... co je ? ... já si z tebe srandu nedělám !
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 13:52.47

ani ja nie len tomu zatial nechapem tym TP a ine

MUSIM STUDOVAT :)))
uživatel
norma77
30.07.2008, 13:53.48

RE: co je to za program na amose CH2

norma77 v pohodě... každej nějak začínal :-)))
uživatel
kacenkin
30.07.2008, 14:23.22

Ch#2

To je 11260,H,27500 místo MusicMax/MusixMax Adult a je to nějaký datový kanál
uživatel
Standa2