| 30.07.2008, 13:03.02 | |
co je to za program na amose CH2chcem vediet co je to za hovadina funguje vam ? mne nejde aj ked je v signalu! |
![]() norma77 |
| 30.07.2008, 13:10.58 | |
RE: co je to za program na amose CH2Nahoď TP .... |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 13:21.54 | |
hmmmmmmmmmmmmmco je TP,? |
![]() norma77 |
| 30.07.2008, 13:33.46 | |
RE: co je to za program na amose CH2Transpodér - družicový vysílač, radiokomunikační zařícení ..... pro tebe kmitočet co je u dané TV ... |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 13:33.52 | |
RE: co je to za program na amose CH2TP=trvaly prikaz :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() liquere |
| 30.07.2008, 13:48.52 | |
a este ?aj tak som s toho .... ozaj ked si taky mudry neprides namontovat ? :) |
![]() norma77 |
| 30.07.2008, 13:50.41 | |
RE: co je to za program na amose CH2norma77 ... co je ? ... já si z tebe srandu nedělám ! |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 13:52.47 | |
ani ja nie len tomu zatial nechapem tym TP a ineMUSIM STUDOVAT :))) |
![]() norma77 |
| 30.07.2008, 13:53.48 | |
RE: co je to za program na amose CH2norma77 v pohodě... každej nějak začínal :-))) |
![]() kacenkin |
| 30.07.2008, 14:23.22 | |
Ch#2To je 11260,H,27500 místo MusicMax/MusixMax Adult a je to nějaký datový kanál |
![]() Standa2 |