| 30.07.2008, 17:17.21 | |
DVB-TKupil som si nový lcd televízor samsung s dvb-t tunerom. Da sa chytat v Pezinku dvb-t signal? A čo k tomu potrebujem? Na akých frekvenciach sa to chyta? Som začiatočník, tak dakujem za kazdu radu |
![]() KLIDAS |
| 30.07.2008, 18:32.33 | |
RE: DVB-TV súčasnej dobe sú po úprave použité nasledovné vysielacie výkony (ERP):BA - Kamzík: 1 kW BA - Technopol: 3,5 kW Malacky: 158 W pozri mapu na http://www.dvbt.sk/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22 je to na okraji, ale podla zaznaceneho by to malo ist. |
![]() Walter |
| 30.07.2008, 23:39.31 | |
WalterWalter..dík za tip na skvelu stranku...nasiel som tam všetko, čo som potreboval :-) |
![]() KLIDAS |
| 30.07.2008, 23:41.29 | |
RE: DVB-Tto je mpeg2 nebo mpeg4? |
![]() pierrepetr |
| 31.07.2008, 10:43.56 | |
RE: DVB-TAj ja by som rád vedel či má aj mpeg4 ,v návode to nieje v obchodoch predavači nevedia nič a ak by ozaj bolo dvb-t v SR v mpeg-4 tak som asi za Samsunga vyhodil peniaze. :fuming: |
![]() TOMAšKO |