Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 17:17.21

DVB-T

Kupil som si nový lcd televízor samsung s dvb-t tunerom. Da sa chytat v Pezinku dvb-t signal? A čo k tomu potrebujem? Na akých frekvenciach sa to chyta? Som začiatočník, tak dakujem za kazdu radu
uživatel
KLIDAS
30.07.2008, 18:32.33

RE: DVB-T

V súčasnej dobe sú po úprave použité nasledovné vysielacie výkony (ERP):
BA - Kamzík: 1 kW
BA - Technopol: 3,5 kW
Malacky: 158 W
pozri mapu na
http://www.dvbt.sk/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22
je to na okraji, ale podla zaznaceneho by to malo ist.
uživatel
Walter
30.07.2008, 23:39.31

Walter

Walter..dík za tip na skvelu stranku...nasiel som tam všetko, čo som potreboval :-)
uživatel
KLIDAS
30.07.2008, 23:41.29

RE: DVB-T

to je mpeg2 nebo mpeg4?
uživatel
pierrepetr
31.07.2008, 10:43.56

RE: DVB-T

Aj ja by som rád vedel či má aj mpeg4 ,v návode to nieje v obchodoch predavači nevedia nič a ak by ozaj bolo dvb-t v SR v mpeg-4 tak som asi za Samsunga vyhodil peniaze. :fuming:
uživatel
TOMAšKO