| 30.07.2008, 17:23.34 | |
s-team kosicednes okolo 12h obeda mi vypadol steammam opat vadny kabel na streche? prosim pomozte, zohnat kluce od strechy je problem ak to niekto mate dajte vediet ci bezi, vdaka na stranke oznamovali ze budu prerabat MUX ale ja nemam vobec signal uz 8 hodin uz dvakrat som to nahanal a nakoniec bol preruseny kabel na streche, tak mi pomoze len jednobitova informacia (ide/nejde) VDAKA vdaka |
![]() batman |
| 31.07.2008, 06:39.24 | |
RE: s-team kosicePosielam Ti kluce od strechy. R^ |
![]() x-ray |
| 31.07.2008, 08:08.51 | |
vdakastale nejdetak ak niekto vie ci to bezi dajte mi prosim vediet vdaka |
![]() batman |
| 31.07.2008, 09:56.19 | |
okrem vtipu aj binarnu odpovedokrem vtipu sa najde aj pomoc?vdaka |
![]() batman |
| 31.07.2008, 13:49.53 | |
vyriesene chyba u mnatak nakoniec to bola zatecena spojka s roznym maglajzom na strechetakze po vycisteni funguje |
![]() batman |
| 31.07.2008, 13:54.30 | |
na oplatkuna oplatku musim pochvalit steam ze vsetky vypadky doteraz boli sposobene chybou u mna ;) takze zatial som s ich vysielanim nemal nikdy problemvdaka |
![]() batman |
| 01.08.2008, 12:20.48 | |
RE: s-team kosiceA kolko platis? Mozno by som presiel.. |
![]() aladinko |
| 01.08.2008, 14:38.13 | |
info pre aladinkaPripojenie už od990,- Sk na prijímač. Možnosť pripojenia viacerých prijímačov! (500sk za kazdy dalsi) 450sk/mesiac 95sk/mesiac dvbt ponuka (len tri programy, druhy prijimac, prenos v mmds) 90sk/mesiac kazdy dalsi prijimac nie je to lacne, ale ide viac kanalov ako je v ponuke na webe, zatial velmi dobre (asi sa im nechce updatovat) prenos digitalny takze rozne zvukove stopy ako u DVBS, radia, od anteny iba jeden kabel, signal je mozne pustit do bytoveho rozvodu a mas signal v celom byte/dome (ne su problemy ako u dvbs - kvoli polarizacii LNB atd) ak si kupis kartu do pc mozes digitalne nahravat (aspon zatial), vacsina programov ide z dvbs bez rekomprimacie vcelku svizne reaguju na nove programy a niektore priplatkove maju bez priplatku (csfilm, filmbox, mgm, viasaty ..) problem je priama viditelnost na vysielac (v ke bankov, ale maju aj inde pozri web) cafko dufam som pomohol |
![]() batman |
| 17.08.2009, 13:45.43 | |
RE: s-team kosiceMne minuli tyzden zacali vypadavat programi. Vypisuje kodovany kanal alebo chyba.Roby ti aj Vam? |
![]() pipino |