Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.07.2008, 17:23.34

s-team kosice

dnes okolo 12h obeda mi vypadol steam
mam opat vadny kabel na streche?
prosim pomozte, zohnat kluce od strechy je problem
ak to niekto mate dajte vediet ci bezi, vdaka
na stranke oznamovali ze budu prerabat MUX ale ja nemam vobec signal uz 8 hodin

uz dvakrat som to nahanal a nakoniec bol preruseny kabel na streche, tak mi pomoze len jednobitova informacia (ide/nejde) VDAKA

vdaka
uživatel
batman
31.07.2008, 06:39.24

RE: s-team kosice

Posielam Ti kluce od strechy. R^
uživatel
x-ray
31.07.2008, 08:08.51

vdaka

stale nejde
tak ak niekto vie ci to bezi dajte mi prosim vediet

vdaka
uživatel
batman
31.07.2008, 09:56.19

okrem vtipu aj binarnu odpoved

okrem vtipu sa najde aj pomoc?

vdaka
uživatel
batman
31.07.2008, 13:49.53

vyriesene chyba u mna

tak nakoniec to bola zatecena spojka s roznym maglajzom na streche
takze po vycisteni funguje
uživatel
batman
31.07.2008, 13:54.30

na oplatku

na oplatku musim pochvalit steam ze vsetky vypadky doteraz boli sposobene chybou u mna ;) takze zatial som s ich vysielanim nemal nikdy problem
vdaka
uživatel
batman
01.08.2008, 12:20.48

RE: s-team kosice

A kolko platis? Mozno by som presiel..
uživatel
aladinko
01.08.2008, 14:38.13

info pre aladinka

Pripojenie už od
990,- Sk
na prijímač.
Možnosť pripojenia viacerých prijímačov! (500sk za kazdy dalsi)

450sk/mesiac
95sk/mesiac dvbt ponuka (len tri programy, druhy prijimac, prenos v mmds)
90sk/mesiac kazdy dalsi prijimac

nie je to lacne, ale ide viac kanalov ako je v ponuke na webe, zatial velmi dobre (asi sa im nechce updatovat)

prenos digitalny takze rozne zvukove stopy ako u DVBS, radia, od anteny iba jeden kabel, signal je mozne pustit do bytoveho rozvodu a mas signal v celom byte/dome (ne su problemy ako u dvbs - kvoli polarizacii LNB atd)

ak si kupis kartu do pc mozes digitalne nahravat (aspon zatial), vacsina programov ide z dvbs bez rekomprimacie

vcelku svizne reaguju na nove programy a niektore priplatkove maju bez priplatku (csfilm, filmbox, mgm, viasaty ..)

problem je priama viditelnost na vysielac (v ke bankov, ale maju aj inde pozri web)

cafko

dufam som pomohol
uživatel
batman
17.08.2009, 13:45.43

RE: s-team kosice

Mne minuli tyzden zacali vypadavat programi. Vypisuje kodovany kanal alebo chyba.
Roby ti aj Vam?
uživatel
pipino