| 18.09.2008, 18:01.19 | |
Držák na plasmu natáčecíPotřebuji zavěsit na stěnu plasmu 50" Panasonic, přes roh-tedy s natáčením. Ceny nekřesťanské, poraďte prosím typ a odkaz-kdo máte zkušenost. Dík. |
![]() halib |
| 18.09.2008, 19:30.24 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíChceš-li nedržící, kiklající apod. za málo peněz, tak hledej v supeeeermarketech, chceš-li špičku (ale za vyšší peníz) tak zvol Vogelś je to na www.vogels.cz - několikaletá zkušenost, včetně montáží, lepší jsem nikdy neměl, nikdy to nezklamalo, za to když někdo chtěl ušetřit vždy s jinou značkou jsem měl nějaký problém |
![]() teslaton |
| 18.09.2008, 20:24.29 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíMám za sebou několik montáží motorového natáčecího držáku Vogels EFWE6455RC. Bohužel, konstrukce tohoto držáku je na 50" Tv poměrně subtilní. Držák je třeba velmi dobře kotvit - zapoměnte např na porobeton. Jedině cihla, beton.Jinak dojde ke zkroucení konstrukce a následně poškození motoru(tahá velké váhy) resp. překlopení do nouzového režimu. |
![]() Bloud |
| 18.09.2008, 20:39.46 | |
držáky LCD,plazmaBarkan - cena úměrná provedení - používámErgotron - dražší - top - používám |
![]() Janik |
| 18.09.2008, 21:03.08 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíZ držáků zn, vogels je tam pak: VFWE 552 RC-máte s ním zkušenosti? |
![]() halib |
| 18.09.2008, 21:50.57 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíStěnu mám z bílých kostek, asi ytongů, tak nevím, jak to udrží? |
![]() halib |
| 18.09.2008, 23:38.13 | |
RE: Držák na plasmu natáčecídva dveřní panty a táhlový motor |
![]() pierrepetr |
| 19.09.2008, 00:23.24 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíProšroubit skrze Zeď.......Zkus si do toho "ytongu" rýpnout šroubovákem.... |
![]() Kamil_k4 |
| 19.09.2008, 07:35.49 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíDo Ytongu sice existuje spec. kotevní technika, ale v našem případě (tlouštka stěny 40cm, kotvy 14/300 také povolily)to vyřešily až závitové tyče kotvené chemií(zatím). Uvědomte si, jaká je to váha na páce.Pokud by to bylo možné, doporučil bych vrtat skrz zeď a na druhé straně podložky. |
![]() Bloud |
| 19.09.2008, 07:49.28 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíZná jednoho mastňáka,který si koupil plazmu 50palců a nechal si to namontovat prodejcem na 8mm hmoždínky do Ytongů.A večer už onen prodejce sháněl novou.Ta původní spadla na zem a BUM.Já osobně jsem montoval sestře 42palců Vieru Panasonic a ta má 36kg.Upevnění na M16 šrouby do chemické kotvy Fisher. |
![]() Baron |
| 19.09.2008, 08:39.52 | |
RE: Držák na plasmu natáčecíMastňák je 42" :-)))Opřete to do nějaké konstrukce do podlahy, třeba s nějakým stojanem na AVrec, nebo uskladněním DVD...Věšení metrákových předmětů na prostou zeď opravdu vyžaduje zednickou práci - pořádné zakotvení a ne nějakou hmoždinu. Udělat to umí každý trochu normální chlap - do tvárnic existují taky adekvátní držáky, a bez nich to asi nepůjde. |
![]() Antonín |