Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.09.2008, 18:01.19

Držák na plasmu natáčecí

Potřebuji zavěsit na stěnu plasmu 50" Panasonic, přes roh-tedy s natáčením. Ceny nekřesťanské, poraďte prosím typ a odkaz-kdo máte zkušenost. Dík.
uživatel
halib
18.09.2008, 19:30.24

RE: Držák na plasmu natáčecí

Chceš-li nedržící, kiklající apod. za málo peněz, tak hledej v supeeeermarketech, chceš-li špičku (ale za vyšší peníz) tak zvol Vogelś je to na www.vogels.cz - několikaletá zkušenost, včetně montáží, lepší jsem nikdy neměl, nikdy to nezklamalo, za to když někdo chtěl ušetřit vždy s jinou značkou jsem měl nějaký problém
uživatel
teslaton
18.09.2008, 20:24.29

RE: Držák na plasmu natáčecí

Mám za sebou několik montáží motorového natáčecího držáku Vogels EFWE6455RC. Bohužel, konstrukce tohoto držáku je na 50" Tv poměrně subtilní. Držák je třeba velmi dobře kotvit - zapoměnte např na porobeton. Jedině cihla, beton.Jinak dojde ke zkroucení konstrukce a následně poškození motoru(tahá velké váhy) resp. překlopení do nouzového režimu.
uživatel
Bloud
18.09.2008, 20:39.46

držáky LCD,plazma

Barkan - cena úměrná provedení - používám
Ergotron - dražší - top - používám
uživatel
Janik
18.09.2008, 21:03.08

RE: Držák na plasmu natáčecí

Z držáků zn, vogels je tam pak: VFWE 552 RC-máte s ním zkušenosti?
uživatel
halib
18.09.2008, 21:50.57

RE: Držák na plasmu natáčecí

Stěnu mám z bílých kostek, asi ytongů, tak nevím, jak to udrží?
uživatel
halib
18.09.2008, 23:38.13

RE: Držák na plasmu natáčecí

dva dveřní panty a táhlový motor
uživatel
pierrepetr
19.09.2008, 00:23.24

RE: Držák na plasmu natáčecí

Prošroubit skrze Zeď.......Zkus si do toho "ytongu" rýpnout šroubovákem....
uživatel
Kamil_k4
19.09.2008, 07:35.49

RE: Držák na plasmu natáčecí

Do Ytongu sice existuje spec. kotevní technika, ale v našem případě (tlouštka stěny 40cm, kotvy 14/300 také povolily)to vyřešily až závitové tyče kotvené chemií(zatím). Uvědomte si, jaká je to váha na páce.Pokud by to bylo možné, doporučil bych vrtat skrz zeď a na druhé straně podložky.
uživatel
Bloud
19.09.2008, 07:49.28

RE: Držák na plasmu natáčecí

Zná jednoho mastňáka,který si koupil plazmu 50palců a nechal si to namontovat prodejcem na 8mm hmoždínky do Ytongů.A večer už onen prodejce sháněl novou.Ta původní spadla na zem a BUM.Já osobně jsem montoval sestře 42palců Vieru Panasonic a ta má 36kg.Upevnění na M16 šrouby do chemické kotvy Fisher.
uživatel
Baron
19.09.2008, 08:39.52

RE: Držák na plasmu natáčecí

Mastňák je 42" :-)))
Opřete to do nějaké konstrukce do podlahy, třeba s nějakým stojanem na AVrec, nebo uskladněním DVD...Věšení metrákových předmětů na prostou zeď opravdu vyžaduje zednickou práci - pořádné zakotvení a ne nějakou hmoždinu. Udělat to umí každý trochu normální chlap - do tvárnic existují taky adekvátní držáky, a bez nich to asi nepůjde.
uživatel
Antonín