Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.09.2008, 00:02.37

fun7

Odkud bych stáhl do fun 7 pro philips 6010 nápl.? Nemůžu ji najít. Díky.
uživatel
továrna
19.09.2008, 00:56.14

RE: fun7

1´W
uživatel
továrna
19.09.2008, 12:08.10

RE: fun7

Nazdar . FUN 7 poväčšine slúži na programovanie Dragon a T-rex modulov.Myslím si že vačšina ľudí si ju aj za týmto účelom kupujú.Ale môžeš ju použiť aj ako FUN 6.Rozdiel medzi kartami FUN7 a FUN6 je len v tom že 6 má jeden 1Mb eeprom a 7 má dva 1Mb eeprom.Procesor je rovnaký u oboch kartách.A náplň do FUN 6 nájdeš polachky. S pozdravom.
uživatel
Patko
20.09.2008, 06:10.03

Fun 7

Fun 7 Ti nebude fungovať vo Philipse 6210 .Prímač to nestíha a zmrzne,aj keď nahraš 1 Mb eeprom
uživatel
johan10