| 19.09.2008, 00:02.37 | |
fun7Odkud bych stáhl do fun 7 pro philips 6010 nápl.? Nemůžu ji najít. Díky. |
![]() továrna |
| 19.09.2008, 00:56.14 | |
RE: fun71´W |
![]() továrna |
| 19.09.2008, 12:08.10 | |
RE: fun7Nazdar . FUN 7 poväčšine slúži na programovanie Dragon a T-rex modulov.Myslím si že vačšina ľudí si ju aj za týmto účelom kupujú.Ale môžeš ju použiť aj ako FUN 6.Rozdiel medzi kartami FUN7 a FUN6 je len v tom že 6 má jeden 1Mb eeprom a 7 má dva 1Mb eeprom.Procesor je rovnaký u oboch kartách.A náplň do FUN 6 nájdeš polachky. S pozdravom. |
![]() Patko |
| 20.09.2008, 06:10.03 | |
Fun 7Fun 7 Ti nebude fungovať vo Philipse 6210 .Prímač to nestíha a zmrzne,aj keď nahraš 1 Mb eeprom |
![]() johan10 |