| 21.09.2008, 16:29.40 | |
Daju sa spojit satelitné signály?Počul som niečo o zlučovačoch a rozbočovačoch satelitneého signálu,lebo mám 2 paraboly-jednu 105cm a druhu85cm,na tej 105 cm mam digitv na takych 90% vsetky programy mi tam idu,takze tu parabolu nechcem otacat,lebo ledva som to tak nastavil,lebo na tej 80cm parabole mi neslo dobre digitv. A na tej 85cm parabole mam zase skylink,tak by som tieto 2 paraboly chcel spojit do jedneho koaxialneho,lebo teraz mam 2 vystupy z koxialnych kablov a chcem to do jedneho projimaca napojit,zatial tam budem pozerat z digitv druzice iba thor 0.8w,takze da sa to? DIKY |
![]() jack2500 |
| 21.09.2008, 16:37.49 | |
RE: Daju sa spojit satelitné signály?Dá se to přepínačem DiSEqC ale musíš ho nastavit i v satelitním přístroji. |
![]() alda |
| 21.09.2008, 16:38.36 | |
Posloužírelé (DiSEqC) s dvěma vstupy a jedním výstupem.Cena je něco přes 100 Kč. V přijímači se nastaví buď Tone burst - k jedné družici A a k rubé B, nebo DiSEqC 1.0 - k jedné družici 1(A) a k druhé 2(B) - tzv. port. |
![]() mirasat |
| 21.09.2008, 21:03.15 | |
RE: Daju sa spojit satelitné signály?a jenom tak pro info, diseq se dáva co nej k parabolám, aby si táhnul k přijímači jenom jeden kabel. viděl jsem diseq asi metr od stb. :))) :))) :))) |
![]() pepiino |
| 21.09.2008, 21:24.23 | |
RE: Daju sa spojit satelitné signály?To je běžné. V pátek jsem byl u jednoho na chatě, parabolu na Astru má u řeky na stromě(blíže prostě výhled nemá), druhou z druhé strany chaty na střeše na 1W, diseq 20cm za stb :)A pak, že se tu jedou nadýchat čerstvého vzduchu.. :laughing: |
![]() Tomik535 |