Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 16:58.09

Počítač

Vim sem to nepatří,ale snad se chytnu a někdo poradí.restartuje se počítač JE Tam Windous XP. Byl vytvořen protokol o chybách zadal jsem to do GOOGLE BCCODE 10000050 dostal jsem se na stránky Eror help je ke stažení aplikace 1,5MB.A proč se ptám..ten sw.je neofiko a bojim bojim že to chcípne uplně. poradte někdo. Mimo jiné je tam Mozila Firefox.Už to blbne hodně dlouho.Dik za radu. R^
uživatel
koax
27.05.2009, 18:29.45

RE: Počítač

ten neofiko sw. by to měl vyřešit nebo v čem by ti měl pomoct
uživatel
slapet
27.05.2009, 21:13.00

RE: Počítač

Jedná se o záplatu kterou stáhnu.a mám neoficialní windous nahranej v počítači. kdyby byl oficielní tak se neptám. diky.
uživatel
koax
27.05.2009, 21:40.10

RE: Počítač

trochu jsem guglil snad by to mohlo být něco kolem graf. karty, zkusil bych novější ovladač gr. karty a potom až tu záplatu. Jestli to máš už delší dobu tak to smázni a naistaluj znova vyplatí se to než to takhle složitě hledat vlastní zkušenost tak 2* ročně
uživatel
slapet