| 27.05.2009, 16:58.09 | |
PočítačVim sem to nepatří,ale snad se chytnu a někdo poradí.restartuje se počítač JE Tam Windous XP. Byl vytvořen protokol o chybách zadal jsem to do GOOGLE BCCODE 10000050 dostal jsem se na stránky Eror help je ke stažení aplikace 1,5MB.A proč se ptám..ten sw.je neofiko a bojim bojim že to chcípne uplně. poradte někdo. Mimo jiné je tam Mozila Firefox.Už to blbne hodně dlouho.Dik za radu. R^ |
![]() koax |
| 27.05.2009, 18:29.45 | |
RE: Počítačten neofiko sw. by to měl vyřešit nebo v čem by ti měl pomoct |
![]() slapet |
| 27.05.2009, 21:13.00 | |
RE: PočítačJedná se o záplatu kterou stáhnu.a mám neoficialní windous nahranej v počítači. kdyby byl oficielní tak se neptám. diky. |
![]() koax |
| 27.05.2009, 21:40.10 | |
RE: Počítačtrochu jsem guglil snad by to mohlo být něco kolem graf. karty, zkusil bych novější ovladač gr. karty a potom až tu záplatu. Jestli to máš už delší dobu tak to smázni a naistaluj znova vyplatí se to než to takhle složitě hledat vlastní zkušenost tak 2* ročně |
![]() slapet |