| 27.05.2009, 17:08.00 | |
zase tma us po druhy razzase zakodovali us po druhy raz |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:10.15 | |
RE: zase tma us po druhy razmohli by uz naveky |
![]() Izmael36 |
| 27.05.2009, 17:11.53 | |
RE: zase tma us po druhy razale nestras |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:20.22 | |
tmakup si pořádný přijímač,pár karet,pořádnou televizi a budeš vysmátý.O nějaké DIGI TV nebudeš ani vědět,že existuje.A ani kdybys o ní věděl,nebudeš chtít si ji naladit :8) |
![]() garrrry |
| 27.05.2009, 17:23.18 | |
RE: zase tma us po druhy razmne us svetlo po 3 minutach ;) ;) ;) ;) ;) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :)) :)) :)) :)) :)) ;) ;) ;) ;) ;) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :) :) :)) :))) :))) :))) :)) :((( |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:24.36 | |
Zataženo dešťMam Skylink,tak pohoda. |
![]() Kubik |
| 27.05.2009, 17:25.03 | |
RE: zase tma us po druhy raznemusim ani kupovat a 3 minutach mam to :))) :))) |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:26.28 | |
RE: zase tma us po druhy raztak zalez a neotravuj tu s takymi hovadinami |
![]() Blooddog |
| 27.05.2009, 17:26.51 | |
RE: zase tma us po druhy razaj ja mam Skylink ale aj digy |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:34.07 | |
RE: zase tma us po druhy razdygy :scared: |
![]() Tomik535 |
| 27.05.2009, 17:34.21 | |
RE: zase tma us po druhy razJN, taky to mám tak jako milanko11 ;) |
![]() Dray |
| 27.05.2009, 17:34.30 | |
RE: zase tma us po druhy razdigi digi ... |
![]() milanko11 |
| 27.05.2009, 17:35.09 | |
RE: zase tma us po druhy razPamatuji si jak nás naše češtinářka na základce mlátila. Teď ji za to děkuji. |
![]() Tomik535 |
| 27.05.2009, 17:41.27 | |
RE: zase tma us po druhy raz@milankoono to nikoho nezajímá, že se díváš na digi po třech minutách a už vůbec ne , že je nějaká tma? KDE? Pokud nemáš nic k věci nikdo není na tvoje výjevy zvědavý. Dej se trochu dohromady, sakra |
![]() Babui |
| 27.05.2009, 17:42.07 | |
zase tma us po druhy razUz nech to koduju kazdych 30min lebo ma to uz nebavi nahadzovat.Ja mam skylink. |
![]() Lukas21 |
| 27.05.2009, 17:43.21 | |
Lukas21tak nenahadzuj ked sa ti nechce a hotovo já už nedávam 2mesiace kody nanič a jemi fajn R^ |
![]() Jupi |
| 27.05.2009, 17:51.54 | |
RE: zase tma us po druhy razVečer je finále ligi majstrov, tak to na dnes nebolo ešte ich posledné slovo. |
![]() lolofon11 |
| 27.05.2009, 18:05.08 | |
jasněpotřetí to bude po 20.00 hod. |
![]() amrox |
| 27.05.2009, 18:18.26 | |
AZ_BOX720AU ok--do30s ha ha R^ |
![]() wwwe |
| 27.05.2009, 19:39.59 | |
RE: zase tma us po druhy razMám ofico Digi s motorem + Skylink a bez starostí. |
![]() kvasnak |
| 27.05.2009, 19:58.26 | |
Za hodinu bude tmajako v (nevhodné slovo) :zombie: |
![]() Nervoš |
| 27.05.2009, 20:51.10 | |
RE: zase tma us po druhy razSkoro jsi uhodl. |
![]() Hujer |
| 27.05.2009, 21:01.26 | |
to amroxamrox mel pravdu po 20,00 už po třetí tma ti se snaží už aby se vytvořil A.U. kde to jen jde |
![]() DVB |
| 27.05.2009, 21:24.41 | |
RE: zase tma us po druhy raz..a zdochlo aj AU !!! |
![]() Milan C |
| 27.05.2009, 21:58.48 | |
RE: zase tma us po druhy raz"...a zdochlo aj AU !!!"...kdyby už chtělo definitivně, to by zase bylo zájemců o satelitní příjem coby na prstech napočítal... :-))) |
![]() Louskacek |
| 27.05.2009, 22:11.31 | |
Zdochlo auA dufam,ze aj na azbox hd elite a budete cakat tyzden,potom par dni popozerate a zase dokola.Nebojte sa,dlho kluce na digi uz nahanat nebudete. |
![]() Kasr |
| 27.05.2009, 22:18.29 | |
Stejněje to dobrý tak na 55cm CRT tak že co. |
![]() hobo |
| 28.05.2009, 10:47.54 | |
To KasrA ty jsi kdo asi nejpíš závistivý ofiko abonent který platí a nemůže přenézt přes srdce že druzí /jiní/ nemusí nebo přímo dealer od digi(nevhodné slovo) jinak to nevidím.Ale hlavně jsi nejspíše jasnovidec se skleněnou koulí ,zajímalo by m,ě kde chodíš na ty rozumy ,uvědom si že je to a bude stálá nekonečná hra kočky s myší a bude se to stále opakovat prolomí se paket hakři vyrobí kouzelnou kartičku aby si namastili kapsu potom to dají do EMU aby si pomohl gratis zbytek světa do té doby než zase provider vymyslí a vynaloží spousta fin. prostředků na nový systém takže se neboj koukat bude vždy na něco i pro neplatiče kdy by také platil za nezajímavé koukání,zatím jsem až snad na eurosport nenarazil na kanál který by mě zaujal a myslím že nejsu sám čili je to především o tom dokázat si a zkusit něco chytat jako rybu ve vodě a pak to pustit zpět k vodě. |
![]() DVB |
| 28.05.2009, 10:49.21 | |
DVBA ty si zrejme zlodej :) to chodis aj do obchodu na nakupy bez platenia? |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 10:57.46 | |
To:BlooddogMyslet si můžeš co chceš myslím si že jsou především zloději provideři kteří tím že je dle mého názoru cena za paket digitv nadsazen ,kdyby stál dejme tomu do 100,-Kč tak by si to objednalo daleko více lidí /byt jen třebas ze zvědavosti/aniž by je to svědilo či zatěžoval rozpočet a provozovatl by na tom vůbec netratit ba naopak v množstí najdeš sílu,čili by se měli především zamyslet oni ne klienti.Kromě toho blbě přirovnáváš já si v obchodě koupím a vím co,kdežto z orbitu mě nabízejí to co se mě převážně nelíbí,žádný výběr dle mého gusta prot se na to ani nedívám. |
![]() DVB |
| 28.05.2009, 11:06.06 | |
DVBIste...teraz je to o nieco drahsie a maju problemy prezit a pritom zakaziek maju dost,tak so 100 Kc/mes. by urcite prezili..nehrozi...si to predstavujes prilis jednoducho |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 11:07.08 | |
DVB"Kromě toho blbě přirovnáváš já si v obchodě koupím a vím co,kdežto z orbitu mě nabízejí to co se mě převážně nelíbí,žádný výběr dle mého gusta prot se na to ani nedívám." To akoze nevies co maju v ponuke a nevies si zistit co sa na tych kanaloch vysiela??? |
![]() Blooddog |
| 28.05.2009, 11:08.08 | |
Téma: zase tma us po druhy razDnešní článek v aktualitách na (nevhodné slovo)e přináší úvahu o tom, co se vlastně bude u Digi TV dít ohledně pirátského příjmu. |
![]() kvasnak |
| 28.05.2009, 11:34.36 | |
To:BloodoogNo to ja pak ovšem pak pro další polemiku,sice nevím opět kde a jak jsi zjistil že nemohou navzdory zdražení vyjít a kde je ten zakopaný pes ,víš myslím si že vzhledem k velké lokalitě kterou gigitv vládne/tz. chorvatsko,rumunskou,madarsko,slovensko,česko/je svým způsobem nepřekonán jinými společnostmi co se počtu abonentů týče takže dost nechápu kde mají problém,pokud s organizací jako že nejspíše z doslechu ano pak je to ovšem jejich chyby ne zákazníka,totiž postoj obchodníků všeobecně je ve srovnání východ západ ještě stále propastný na východním bloku /at se to někomu líbí nebo ne byt jsme převážně všichni v EU/je stále mezi přístupem obchodníků rozdíl na západě díky delším zkušenostem nabízejí zboží raději levněji aby získali více klientů a v konečném efektu jim to přineslo větší profit což je i statisticky dokázáno na východě chce každý urvat za každou cenu maximum za co nejkratší dobu prostě to je tak vžitý fenomén kderý se jen tak rychle nezmění.Jen mě prosímtě nemoralizuj s nabídkami cen a hlavně neporovnávej v přepočtu k Euro třeba mezi německem a námi to by bylo o ničem pak bychom se museli na to podívat co a kolik si za svou mzdu může kdo co dovolit a to už by bylo o něčem jiném. |
![]() DVB |