Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.05.2009, 17:08.00

zase tma us po druhy raz

zase zakodovali us po druhy raz
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:10.15

RE: zase tma us po druhy raz

mohli by uz naveky
uživatel
Izmael36
27.05.2009, 17:11.53

RE: zase tma us po druhy raz

ale nestras
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:20.22

tma

kup si pořádný přijímač,pár karet,pořádnou televizi a budeš vysmátý.O nějaké DIGI TV nebudeš ani vědět,že existuje.A ani kdybys o ní věděl,nebudeš chtít si ji naladit :8)
uživatel
garrrry
27.05.2009, 17:23.18

RE: zase tma us po druhy raz

mne us svetlo po 3 minutach ;) ;) ;) ;) ;) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :)) :)) :)) :)) :)) ;) ;) ;) ;) ;) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :8) :) :) :)) :))) :))) :))) :)) :(((
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:24.36

Zataženo dešť

Mam Skylink,tak pohoda.
uživatel
Kubik
27.05.2009, 17:25.03

RE: zase tma us po druhy raz

nemusim ani kupovat a 3 minutach mam to :))) :)))
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:26.28

RE: zase tma us po druhy raz

tak zalez a neotravuj tu s takymi hovadinami
uživatel
Blooddog
27.05.2009, 17:26.51

RE: zase tma us po druhy raz

aj ja mam Skylink ale aj digy
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:34.07

RE: zase tma us po druhy raz

dygy :scared:
uživatel
Tomik535
27.05.2009, 17:34.21

RE: zase tma us po druhy raz

JN, taky to mám tak jako milanko11 ;)
uživatel
Dray
27.05.2009, 17:34.30

RE: zase tma us po druhy raz

digi digi ...
uživatel
milanko11
27.05.2009, 17:35.09

RE: zase tma us po druhy raz

Pamatuji si jak nás naše češtinářka na základce mlátila. Teď ji za to děkuji.
uživatel
Tomik535
27.05.2009, 17:41.27

RE: zase tma us po druhy raz

@milanko
ono to nikoho nezajímá, že se díváš na digi po třech minutách a už vůbec ne , že je nějaká tma? KDE?
Pokud nemáš nic k věci nikdo není na tvoje výjevy zvědavý.
Dej se trochu dohromady, sakra
uživatel
Babui
27.05.2009, 17:42.07

zase tma us po druhy raz

Uz nech to koduju kazdych 30min lebo ma to uz nebavi nahadzovat.Ja mam skylink.
uživatel
Lukas21
27.05.2009, 17:43.21

Lukas21

tak nenahadzuj ked sa ti nechce a hotovo já už nedávam 2mesiace kody nanič a jemi fajn R^
uživatel
Jupi
27.05.2009, 17:51.54

RE: zase tma us po druhy raz

Večer je finále ligi majstrov, tak to na dnes nebolo ešte ich posledné slovo.
uživatel
lolofon11
27.05.2009, 18:05.08

jasně

potřetí to bude po 20.00 hod.
uživatel
amrox
27.05.2009, 18:18.26

AZ_BOX720

AU ok--do30s ha ha R^
uživatel
wwwe
27.05.2009, 19:39.59

RE: zase tma us po druhy raz

Mám ofico Digi s motorem + Skylink a bez starostí.
uživatel
kvasnak
27.05.2009, 19:58.26

Za hodinu bude tma

jako v (nevhodné slovo) :zombie:
uživatel
Nervoš
27.05.2009, 20:51.10

RE: zase tma us po druhy raz

Skoro jsi uhodl.
uživatel
Hujer
27.05.2009, 21:01.26

to amrox

amrox mel pravdu po 20,00 už po třetí tma ti se snaží už aby se vytvořil A.U. kde to jen jde
uživatel
DVB
27.05.2009, 21:24.41

RE: zase tma us po druhy raz

..a zdochlo aj AU !!!
uživatel
Milan C
27.05.2009, 21:58.48

RE: zase tma us po druhy raz

"...a zdochlo aj AU !!!"

...kdyby už chtělo definitivně, to by zase bylo zájemců o satelitní příjem coby na prstech napočítal... :-)))
uživatel
Louskacek
27.05.2009, 22:11.31

Zdochlo au

A dufam,ze aj na azbox hd elite a budete cakat tyzden,potom par dni popozerate a zase dokola.Nebojte sa,dlho kluce na digi uz nahanat nebudete.
uživatel
Kasr
27.05.2009, 22:18.29

Stejně

je to dobrý tak na 55cm CRT tak že co.
uživatel
hobo
28.05.2009, 10:47.54

To Kasr

A ty jsi kdo asi nejpíš závistivý ofiko abonent který platí a nemůže přenézt přes srdce že druzí /jiní/ nemusí nebo přímo dealer od digi(nevhodné slovo) jinak to nevidím.Ale hlavně jsi nejspíše jasnovidec se skleněnou koulí ,zajímalo by m,ě kde chodíš na ty rozumy ,uvědom si že je to a bude stálá nekonečná hra kočky s myší a bude se to stále opakovat prolomí se paket hakři vyrobí kouzelnou kartičku aby si namastili kapsu potom to dají do EMU aby si pomohl gratis zbytek světa do té doby než zase provider vymyslí a vynaloží spousta fin. prostředků na nový systém takže se neboj koukat bude vždy na něco i pro neplatiče kdy by také platil za nezajímavé koukání,zatím jsem až snad na eurosport nenarazil na kanál který by mě zaujal a myslím že nejsu sám čili je to především o tom dokázat si a zkusit něco chytat jako rybu ve vodě a pak to pustit zpět k vodě.
uživatel
DVB
28.05.2009, 10:49.21

DVB

A ty si zrejme zlodej :) to chodis aj do obchodu na nakupy bez platenia?
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 10:57.46

To:Blooddog

Myslet si můžeš co chceš myslím si že jsou především zloději provideři kteří tím že je dle mého názoru cena za paket digitv nadsazen ,kdyby stál dejme tomu do 100,-Kč tak by si to objednalo daleko více lidí /byt jen třebas ze zvědavosti/aniž by je to svědilo či zatěžoval rozpočet a provozovatl by na tom vůbec netratit ba naopak v množstí najdeš sílu,čili by se měli především zamyslet oni ne klienti.Kromě toho blbě přirovnáváš já si v obchodě koupím a vím co,kdežto z orbitu mě nabízejí to co se mě převážně nelíbí,žádný výběr dle mého gusta prot se na to ani nedívám.
uživatel
DVB
28.05.2009, 11:06.06

DVB

Iste...teraz je to o nieco drahsie a maju problemy prezit a pritom zakaziek maju dost,tak so 100 Kc/mes. by urcite prezili..nehrozi...si to predstavujes prilis jednoducho
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 11:07.08

DVB

"Kromě toho blbě přirovnáváš já si v obchodě koupím a vím co,kdežto z orbitu mě nabízejí to co se mě převážně nelíbí,žádný výběr dle mého gusta prot se na to ani nedívám.
"

To akoze nevies co maju v ponuke a nevies si zistit co sa na tych kanaloch vysiela???
uživatel
Blooddog
28.05.2009, 11:08.08

Téma: zase tma us po druhy raz

Dnešní článek v aktualitách na (nevhodné slovo)e přináší úvahu o tom, co se vlastně bude u Digi TV dít ohledně pirátského příjmu.
uživatel
kvasnak
28.05.2009, 11:34.36

To:Bloodoog

No to ja pak ovšem pak pro další polemiku,sice nevím opět kde a jak jsi zjistil že nemohou navzdory zdražení vyjít a kde je ten zakopaný pes ,víš myslím si že vzhledem k velké lokalitě kterou gigitv vládne/tz. chorvatsko,rumunskou,madarsko,slovensko,česko/je svým způsobem nepřekonán jinými společnostmi co se počtu abonentů týče takže dost nechápu kde mají problém,pokud s organizací jako že nejspíše z doslechu ano pak je to ovšem jejich chyby ne zákazníka,totiž postoj obchodníků všeobecně je ve srovnání východ západ ještě stále propastný na východním bloku /at se to někomu líbí nebo ne byt jsme převážně všichni v EU/je stále mezi přístupem obchodníků rozdíl na západě díky delším zkušenostem nabízejí zboží raději levněji aby získali více klientů a v konečném efektu jim to přineslo větší profit což je i statisticky dokázáno na východě chce každý urvat za každou cenu maximum za co nejkratší dobu prostě to je tak vžitý fenomén kderý se jen tak rychle nezmění.Jen mě prosímtě nemoralizuj s nabídkami cen a hlavně neporovnávej v přepočtu k Euro třeba mezi německem a námi to by bylo o ničem pak bychom se museli na to podívat co a kolik si za svou mzdu může kdo co dovolit a to už by bylo o něčem jiném.
uživatel
DVB