Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Polemika: např. Sky v ČR/SR ?

Vím, že to zní utopicky, ale ...

měla by takováto pay-TV možnost uspět na trhu v ČR/SR ?

Byli by jste ochotni platit vyšší poplatky za pay-TV, kdyby:

a) nabízela více programů
b) v lepší obrazové kvalitě s EPG
c) více HD programů (např. 6x sportovní, 5x filmový, 5x dokumentární ...)
d) např. 3D filmy a sportovní přenosy
e) stand alone programy
f) u většiny kanálů AC-3 čeština + originál
g) SD programy v 720x576, HD v 1920x1080

I staré filmy by byly v remastrované HD kvalitě ...

K dispozici by bylo zvýhodněné předplatné pro druhý, třetí ... box v domácnosti ...

Cena řekněme za full pack 999 Kč/měsíc + služby jako u zahraničních oprátorů od Chebu na západ.

Nic nereálného, pokud CS link převezmou Holanďani nebo SkyLink koupí někdo, jak zde bylo zmíněno ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 222
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Polemika: např. Sky v ČR/SR ?

Ne, v CR/SR takova platforma moznost uspet nema. Nikdy by totiz nedosahla kvality platforem ze zabadni Evropy a tech 6 HD filmovejch kanalu, co zminujes, by byl tak akorat Filmbox 1-6 :)

Ja osobne za Pay-TV dam mesicne zhruba 2000 Kc, ale to je dohromady Skylink, CS Link, Sky italia a Time Warner cable, Fios a Rogers cable pres Slingboxy. Jasne ze bych rad platil raci za 1 platformu, ale takova u nas nikdy nema sanci existovat.

drhans
Registrace: 12/2009
Příspěvků: 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Polemika: např. Sky v ČR/SR ?

hehe blba doba ? s prominutim k**y, blba doba bude pro nasince vzdycky i kdyby to stalo minimum, vymluv bude vzdycky dost / treba obsah (taky s prominutim ptakovina), proste tu neni zvykem za cokoliv platit ani za sebevzdelavani, skoncime skolu a mame pocit, ze to stacilo ...natoz pak nejaka pay tv

T90 @ 23E,19E,13E,9E,5E,1W | Prodelin 1244 @ 28,2E| VU+DUO4K | NAS | Invacom QDF 031 | Nordix CM-402

xilt
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 795
Odpověď v diskusním vlákně
 

inspirace

shop bang-olufsen včera v londýně
www.youtube.com/watch?v=LNuAq1CBB98

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tami

skus dat nemcovi miesto 2500€ len 500€ a budes vidiet kolko bude platit za payTV, ja osobne viac ako 10€ nemozem dat, uver + dalsie vydavky mi to nedovolia, nehovoriac v poslednej dobe o nehoraznej cene potravin

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 713
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Polemika: např. Sky v ČR/SR ?

Pokiaľ viem, tak Sky nie je bohvieako zisková ani v Nemecku. A to je už nejaký trh oproti českému a slovenskému. Ďalšia vec, Sky má svoje priority hlavne vo svojej Bundeslige a potom v ďalších prémiových kanáloch. Tam vedia že sa nedá zarábať na zákazníkoch, ktorí ak chcú si zaplatia, ďalšie 2 mesiace si nezaplatia, tam neexistuje niečo také čo u nás robí Skylink. No a ešte jedna dosť dôležitá vec, koľko percent z platu zaplatí Nemec za platenú Tv a koľko percent by to bolo z nášho platu keby to malo byť 999 korún? Je to iný trh, iná kúpyschopnosť... Keby tu bol na to trh, tak v čase keď Canal plus kupovali Filmnet, asi by tu niečo podobné bolo ako je v Poľsku.

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 929
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra