Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

TV LUX v dvb-t

Dá sa chytiť v DVB-T Lux v okolí Topolčian - Chynorany? Ak tak na akom kanáli? Zrejme treba setopbox plustelka. Ďakujem za rady.

L220158j
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

TV LUX v dvb-t

Som z okolia TO v Chynoranoch by si mal mať signál zo zobora (aspoň dúfam musíš si preveriť). Treba box plustelka (zircon) alebo aj nevčí TV tak stačí CI modul.

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lux tv

je dobra tv stanica pre veriacich. okrem sat tv, ju mozes v tvojom bydlisku prijimat na svk mux4. najskor z vysielaca zobor 31k, alebo velka javorina 23k. potrebujes k prijmu bud bezkartovy modul plustelka, alebo stb zircon 3000hd.
https://www.parabola.cz/album/foto-522/
https://www.parabola.cz/album/foto-523/
https://www.parabola.cz/album/foto-524/
sekce Album: STB Zircon T3000HD na prijem DVB-T/T2sekce Album: bezkartovy modul plusteka irdeto cl+sekce Album: Lux tv terestrial
Popis fotografií:
[1] STB Zircon T3000HD na prijem DVB-T/T2
[2] bezkartovy modul plusteka irdeto cl+
[3] Lux tv terestrial


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

BTW, v MUX-e 4 SK ide stále FTA

Aktuálne dokonca v MUX-e 4 SK beží FTA (bez kódovania).

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LUX v dvb-t

Fta bezi podla nalady towercom. Raz ano a potom zas nie. Ale mne nechyba. Ked uz krestansky program, tak Noe (cesky a cesi su ohladom krestanstva rozumnejsi, ako my slovaci).

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr

v čem konkrétně jsou Češi rozumnější? R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LUX v dvb-t

Nechcem to velmi rozoberat, ale najblbsia cast slovenska- vychod, orava, kysuce- najviac krestanov (som vychodniar). To neznamena, ze intelektual nemôze byt krestan!!!! Ale tie "nase" krestanske" nazory uz nemôzem. Pred velkou nocou pôst. Nemôzes mäso v piatok (pripadne aj v stredu). Ale diskoteky a zabavy vôbec!!! (nestaci ako mäso v piatok?) Cele dokrutene!!!!...

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LUX v dvb-t

Pozerajte kým ešte ide. :))

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr

děkuji za vysvětlení,bohužel tě musím politovat,že se nemůžeš chovat,tak jak chceš podle zákona své země,každý má tu možnost,asi to není pro tebe ta správná víra,jinak bys na to nenadával,já jsem také věřící v něco,jako téměř každý jedinec,ale nebudu se zavazovat a řídit něčím,nebo někým,pokud to moje myšlení nechce,to už tady bylo a jsem rád,že jsem se nikdy nepodřídil ,chápu,že je to jakýsi zákon církve a ty ho změnit nemůžeš,tak máš dvě možnosti,nebo tomu nerozumím R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LUX v dvb-t

Mne nejde o mna, ja som s tym vysporiadany, ale o ludi v mojom okoli.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV LUX v dvb-t

Uvediem priklad- mam dvoch spolupracovnikov-obaja "dospeli" cez 30 rokov veku- na velky piatok im mama volala do prace aby nezabudli, ze nesmu jest mäso!!!!

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kasr

tomu se říká fanatismus a všechno končící na "ismus" stojí za ho..v.n.o R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

TV LUX súčasťou 1. multiplexu ?

Možno bude TV LUX presunutý do 1. multiplexu..v rámci štvrtého ide stále FTA a v MPEG-2.

PeterHumax
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 6 324
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra