Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 10:11.52

Problem s kartou T-T

Zalozil osm dekodovaciu kartu TT do sat primaca a ceske programi nejdu. Co mam s tym robit???
uživatel
Jassy
30.09.2007, 10:18.23

RE: Problem s kartou T-T

Tak aku odpoveď by si očakával na otázku vložil som klúčik do spínačky otočil a nejde mi auto čo mám robiť?
Skus napísať o aký prijímač sa jedná a viac podrobností o karte.
My tu niesme nikto jasnovidci!!!!!!!!!!!!!!!!! ;P
uživatel
silvercord
30.09.2007, 10:22.04

RE: Problem s kartou T-T

MOj prjimac je AB com 350XX a zakupil som si dekodovaciu kartu TT Standart na prijem cz programov. Programi mam riadne vyhladane. Kata je vlozena prijimac ju rozpoznal ale neodkoduje programi.
uživatel
Jassy
30.09.2007, 10:22.26

RE: Problem s kartou T-T

napísať aký máš Sat prijimač a Sw v ňom
uživatel
Igor
30.09.2007, 10:26.53

RE: Problem s kartou T-T

neviem či AB com 350XX vie prepustiť zápisy.Nová karta sa musí aktivovať v priímači ktorý má orig CW.Zápisy dávajú na 3 mesiace.Treba nechať na jednom programe dlhšie.Keď sa nenačíta skúsit v inom priímači
uživatel
Igor
30.09.2007, 10:28.21

RE: Problem s kartou T-T

Alebo zmeniť SW.Myslím že na http://www.ab-forum.info/ by si sa to dozvedel
uživatel
Igor
30.09.2007, 10:30.14

RE: Problem s kartou T-T

Na uvedenjej stranke som sa tiež dočítal že v návode píšu kartu čipom hore ale v skutočnosti ju treba dať čipom dolu, ale to bol iný model od abcomu
uživatel
silvercord
30.09.2007, 11:15.26

RE: Problem s kartou T-T

Vyskúšaj dať kartu čipom dolu, zapnúť napr. ČT1 a počkať aspoň 10 minút, ak nepôjde, tak otoč kartu čipom hore a znova počkaj 10 minút. Ak Ti ani potom ČT program"Y" nepôjdu, tak si budeš musieť nájsť niekoho s originálnym Cryptoworks, aby Ti na karte zaktivoval zápisy. Ak je to však "fungeľ" nová karta, tak by prvý mesiac mala ísť aj bez zápisov a potom by bolo potrebné hľadať chybu inde.
uživatel
xaxar1
30.09.2007, 12:02.08

RE: Problem s kartou T-T

Co máš a sat? Někdy je třeba zadat frekvence a pidy.
uživatel
CES
30.09.2007, 12:36.20

RE: Problem s kartou T-T

Mám rovanlý prijímač, čip ide dole. Ešte je dobré sa pozrieť do nastavenia prijímača, či máš aktivovanú aj druhú čítačku kariet. Bežene sú aktvovane od výrobcu obidve šachty, ale už som mal v ruke aj prijímač, kde bola aktivvaná iba jedna čítačka (asi niekto experimentoval v predajni, lebo to bol výstavený kus).
Bavím sa o prijímači AB-DSR 352CR
uživatel
Crescenzio
30.09.2007, 13:57.34

23.5 e

a seš si jist že máš nastavenu 23.5 e ?
uživatel
v.h
30.09.2007, 15:46.39

RE: Problem s kartou T-T

karta mi nenabehla ani v HUMAXE s org.CRW, ani v HOMECASte s org CRW,a pustena bola celu noc.Babo Rad.
uživatel
panel