Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 10:32.21

Premium x.

Jaká firmwer na Premium x,myslím číslo 248 nebo 249.Jede na Premium x Premiére a Digi tv a jaký firmwer. Vlastním ferdu chcu to pro kolegu.
uživatel
ROSTA
30.09.2007, 10:35.58

ROSTA

proč nejdeš na SKYPE??Haviřováku
uživatel
misut
30.09.2007, 10:39.17

RE: Premium x.

Ahoj mám nový skype a nemám tvoji adresu napiš mi ji ja ti brnknu,
uživatel
ROSTA
30.09.2007, 10:40.42

ROSTA

dej mail- já misut@post.cz
uživatel
misut