| 30.09.2007, 10:32.21 | |
Premium x.Jaká firmwer na Premium x,myslím číslo 248 nebo 249.Jede na Premium x Premiére a Digi tv a jaký firmwer. Vlastním ferdu chcu to pro kolegu. |
![]() ROSTA |
| 30.09.2007, 10:35.58 | |
ROSTAproč nejdeš na SKYPE??Haviřováku |
![]() misut |
| 30.09.2007, 10:39.17 | |
RE: Premium x.Ahoj mám nový skype a nemám tvoji adresu napiš mi ji ja ti brnknu, |
![]() ROSTA |
| 30.09.2007, 10:40.42 | |
ROSTAdej mail- já misut@post.cz |
![]() misut |