Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

AFN Eutelsat 9.0°E

AFN Eutelsat 9.0°E funguje vám to ? :)))

hrenss
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 335
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Avernet

poradim, narozdiel od janosika...mam svoj vek a skusenosti, to vsak neznamena ze som majster sveta a vsetko viem. NAOPAK, stale sa viem ucit! Hned na zaciatku vlakna som pisal ze AFN tv FTA neslape, avsak uplne staci ak lance otvori na svojom A 8260+ s fw 2.4.33 emu tv stanicu AFN movie a doplni sem pre vsetkych, zo svojho STB key data powervu
00006d_key8_00_................ mnou komplet nevypisane kluce.
Hned bude jasne, ze pele1 sa mylil s klucami z 12. 11. 2017 a o rotujucich janosikovych klucoch ani nema vyznam pisat.
https://www.parabola.cz/album/foto-1167/
sekce Album: AFN movie_9E
Popis fotografií:
[1] AFN movie_9E


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

Tot ouz zacina byt intelektualne vlakno ..... :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

mas pravdu

Avernet v tom, ze som bol skoro rano hore, teda nespal som. Pretoze som pozeral tv stanicu Supertennis_13E LIVE Sydney 2018...
https://www.youtube.com/watch?v=BQwvkeuFMQE

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

až niekto bude mať radu tak email : jakub.hrivnak@atlas.sk , lebo už sa mi nedajú písať správy. Ďakujem všetkým páni.

hrenss
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

Sranda je, že všetko ide okrem tých programov AFN :)))

hrenss
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

ja sa nemýlim ale tebe to nevysvetlím a nemá cenu vôbec s tebou o niečom diskutovať pretože ti máš vždy svoju pravdu tak si ju maj toto je posledný krát čo na teba reagujem

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

v mojom stb A8260+

pri otvoreni AFN movie /foto ID sluzby vyssie/ plati nasledovne
caid 0e00
id_00006d_key8_00_00 00 00 00 00 00 00 00
preto som pisal nick-ovi hrenss, ze ohladne Vu+ mu poradit neviem, pretoze to co plati na otvorenie AFN 9E pre A8260+, nemusi platit pre jeho STB Vu+
Takze preto si sa pele1 s tvojimi najmsat keys 11.12.2017 mylil...
jednoducho, nie na vsetkych STB sa otvara AFN rovnako!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Na A8260+ soft 2.4.33 smaž všechny klíče pro PowerVU (nejen něco) a zjistíš že bude tma!! Tj. žádné CA Free se nekoná.
Nesmíš věřit všemu co ti 8260 vypisuje na obrazovku!! Zjevně nepoužívá k dekodování daného programu pouze key který je v seznamu keys pod daným serviceID.
Nejsem žádný hacker a nerozumím tomu, ale vypadá to tak, že ty klíče PowerVU asi nějak rotují jak píše janošík a soft si je hledá z celého seznamu. Protože pokud smažeš všechny řádky v seznamu PowerVU keys, nejde nic, pokud odstraníš jen část řádků které se zrovna nepotřebují, tak to jede, když se trefíš a smažeš ty správné řádky máš tmu, tak to vidím já.
Furt nechápu, jak jsi tam dostal tu hlášku CAS CA Free.
Já, ať dělám co dělám, pořád mně vypisuje CAS /POVU. Je fakt že přes DO mně nejde smazat/odstranit kompletní seznam PVU keys, protože vždycky tam zůstaně poslední jeden řádek s nulama, takže nevím jestli ty do toho hrabeš nějakým editorem a láduješ tam už celý upravený soubor mcaskey.bin z flash... nebop jak?? Nechápu tu tvoji hlášku CAS CA Free... mám stejný přijímač, stejný soft... rozveď to

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

posledný krát key 00_00 00 00 00 00 00 00 00 ukazuje aj oscam pri streamrelay ale sú za nim skryte úplne iné čísla a v tom amiku je to vo fw a čo ukazuje nejaká obrazovka je nič hovoriaci údaj

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

A8260+ - no je to ve fw, ale když otevřu v menu editaci keys - tak v seznamu keys PowerVU je 125 řádků (....01 až ....7e) a když je všechny odmažu tak je na AFN tma... Soft si s tím takto neporadí. Je tam ale je volba modrým tlačítkem "reset" kterou se obnoví opět kompletní pův. seznam PWu keys a pak to zas jede...
Když jsem zkoušel odmazat jen část řádků, nenašel jsem v tom žádnou logiku, nechal jsem tam cca 20 řádků - jelo, smazal jsem i ty a už nejelo, obnovil jsem vše a pak smazal jen těch posledních 20 řádků - jelo..!? Zopakoval jsem to zase znovu a chovalo se to zas jinak... Zjevně ale ty řádky nesouvisejí s označením serviceID na programech

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

ak by platila

posledna veta v prispevku vyssie, tak sa nikomu nemoze otvorit tiperska tv stanica so service ID 0000a2
https://www.parabola.cz/album/foto-1158/
sekce Album: Amiko - fw 2.4.50 super by dekolte
Popis fotografií:
[1] Amiko - fw 2.4.50 super by dekolte


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Zkoušel jsi co jsem ti psal výše nebo ne? Zkoušel jsi smazat všechny klíče PVU ne bo ne? Jak to, že mně píše soft 2.4.33 CAS /PVU a Tobě CAS CA Free? Nemáš ty screeny náhodou staré????? Místo toho aby jsme k něčemu dospěli tu píšeš další chu..viny a dáváš obrázky zase z jiného softu, meleš páté přes deváté ale k věci se nevyjádříš, to nemá abs. význam s tebou trácet čas Rv

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

neprecenuj ma a ani nepodcenuj... pretoze ziadne kluce som do STB Amiko 8260+ combo nezadaval. Box na net pripojeny nemam. Tento lacny nelinux nema problem s tv stanicami AFN a inymi POVU, narozdiel od podstatne drahsich linux masiniek...это все! Amiko 8260+ som kupoval kvoli pay-tv PLUSTELKA.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Já vím že A8260 není linux a na tvoji stokrát omílanou plustelku jsem se tě tu nikdo neptal, proč zas meleš od věci.
Umíš číst psaný text??
- udělej teď aktuálně fotku info okna na sofu 2.4.33 na programu AFN a dej ji sem. Jsem totiž přesvědčen, že ta fotka cos tu dal kde to ukazuje "CAS CA Free" je nějaká stará fotka!!!
- za druhé - smaž si v editoru keys v přijímači všechny PowerVU keys a řekni nám co ti pak pojede - nepojede ti nic!! a z toho plyne jediné - že žádné CAS Free se nekoná a o tom započala na 1.straně celá debata i s janošíkem!!!
udělěj tyto 2 věci co ti píšu a napiš sem výsledek - to mě zajímá a to může objasnit nějaké věci a mužem se pohnout někam dál, žádné další p..viny nevymýšlej

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

komanče nepresvedšíš ,to je jak z Husákem nebo Jakešem :laughing:
VU+ bez problému hrenssy oscam emu a softcamkey do tuxbox/config

https://s18.postimg.org/p93vurncp/AFN.png

JANOSIK
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 507
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

v oscamu uvidíš misto dcw 0000
neco jiného ,ostatní si hold nastuduj sám ! --- end ---

https://s18.postimg.org/44k0thjh5/live_log.png

JANOSIK
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 507
Odpověď v diskusním vlákně
 

Amiko 8260 a PowerVU

Na základě svých pokusů a zjištění bych to shrnul následovně:

A 8260+ je nelinux a seznam PowerVU keys se natáhne do přijímače spolu se softem. Nasledně lze v menu přijímače tento seznam PVU keys editovat - upravovat, mazat a přidávat key a lze také zcela resetovat (tzn. obnovit) kompletní původní seznam PVU keys, tzn. pův. seznam je zjevně obsažen někde ve vnitř v softu, tudíž původní seznam se může se lišit a taky liší s danou verzí softu (to vysvětluje proč bohušovi něco hraje aniž by hnul brvou...)

Přijímač se při dekódování programu v PowerVU chová ale tak, že po přepnutí na program v PowerVU projíždý celý seznam uložených PVU keys a když narazí na funkční key, použije ho. Nehraje totiž žádnou roli service ID na programu a providerID uvedený v seznamu PVU keys!!
Svědčí o tom 2 věci:
- při při přepnutí na program s PVU trvá jeho rozkódování trošku déle než je jinak zvykem u tohoto přijímače, a taky může trvat různou dobu na různých programech...
- vůbec nezáleží, na jakém řádku s jakým providerID je platný PowerVU key v seznamu uveden, tj. např.nyní platný key pro AFN (0123456789abcd00) může být v seznamu pod libovolným providerID kdekoli v seznamu, stačí že je pod správným CAID 0E00 a že tam alespoň jednou je.
Při pokusech mě totiž zmátlo, že některé keys byly v seznamu uvedeny na více řádcích duplicitně, takže když jsem ten key našel a odmazal, program stále hrál (nevšiml jsem si že stejný key je v seznamu ještě někde jinde na jiném řádku sjiným providerID), teprve po smazání kompletního seznamu nastala 100% tma. Takže jsem z toho byl dlouho jelen, než jsem si všiml těch duplicit :)))
Jak je to s PVU v linu - netuším.
Jak je to s Bohušem, to už tuším... je to bída :8)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Amiko 8260+,touto procedůrou jsem taky prošel.Je to dobře vysvětlené.Fw 2.3.65 mě dělá takovou maličkost.Když přepnu na kanál kodovaný, na který nemám klíče,tak mi nejdou žádné kanály na které klíče mám.Musím vypnou STB na pár vteřin, a pak vše šlape.

rezek
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

Preco JANOSIK doposial nikomu nepomohol ? To bola otázka od bohusa31. Odpoveď: Ale pomohol. Svoju odbornú znalosť spolu s nick-om lance o problematike družicovej pay-tv, neskrývajú ale jasne vysvetlujú.Na rozdiel od bohusa31, ktorý má už svoj vek...To však neznamená, že sa netreba ďalej učiť bohus31. NAOPAK, stále sa treba učit! :)))

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rezek

nevím, zkus FW 2.4.25 starlight by dekolte

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

OK,vyzkouším.

rezek
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 417
Odpověď v diskusním vlákně
 

for lance

aktualne foto
https://www.parabola.cz/album/foto-1168/
https://www.parabola.cz/album/foto-1169/
sekce Album: AFN Sports2sekce Album: Kwese Free Sports
Popis fotografií:
[1] AFN Sports2
[2] Kwese Free Sports


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

to máš aktuální krám !
takhle jedine je to správne z upravenou binárkou oscamu
ale k tomu ty máš ješte hodne daleko :laughing:

https://s18.postimg.org/89mnqj2w9/pwu.png

JANOSIK
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 507
Odpověď v diskusním vlákně
 

pochopitelne

ze mam k tomu daleko. Podobne daleko, ako mal JANOSIK daleko ku spokojnemu, stastnemu a dlhemu zivotu. JANOSIK sa historicky dozil dvadsatpat rokov...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: AFN Eutelsat 9.0°E

Každý patch má svoje mouchy..Já se na alienovi pod sparkem při použití pluginu multicas dostanu do stejného režimu,jak na ostatních nelinuxových amikách..Zmáčknu modrý Reset,no a po chvíli se opravdu powervu kanály načtou..ale vymaže mi to kompletně všechny biss keys..třeba zkoušet,které je nejlepší fw..

Famaval 110,E85,Andrew 180x200,Zero 4k,TBS 5927, Zlínský kraj - Kroměříž

Danny10
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 1 215
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 100
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra