Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Plugin SPARK pro příjem multistream

Mám linuxový přijímač AMIKO ALIEN 8900 s OS SPARK a ENIGMA2. Dozvěděl jsem že existuje verze enigma2 pro příjem multistream. Enigma ale nezvládám jen OS spark. Má otázka zní nevíte zda existuje Plugin SPARK pro příjem multistream ?

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin SPARK pro příjem multistream

prohnal jsem ty stranky transfokatorem, kyble nebo hrnky, to je fuk ale v zasade jsem nedostal zadnou odpoved jak na to hosi jdou, ale chvilema se tam operuje podhozenim jinyo driveru pro demod, ale nikde k tomu nic neni. ale vlastne to ani vic nehledam. taky jsem mel za to, ze MIS je domena s2x tuneru.
takze zkusit ten ukrajinskej vytvor, prohledat a dalo by se asi rict jak to delaj https://github.com/Taapat/enigma2-openpli-fulan/commits/master

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin SPARK pro příjem multistream

MIS je domena tunerov DVB-S2 s podporou ACM-VCM
napr:
https://www.parabola.cz/album/foto-1352/
sekce Album: tuner s podporou ACM/VCM
Popis fotografií:
[1] tuner s podporou ACM/VCM


TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin SPARK pro příjem multistream

v tom repu na gitu to vypada ze vsechny FW od toho ukrajince maj MIS. takze konec breceni a hura do akce. podle dalsich for to vypada, ale fakt vypada, ze novy verze openpli apenatv atp by to meli umet taky. ale je to spekul vyplivajici z toho ze tech obrazku z enigmy tam je cela rada. a jeden byl minimalne openatv 5

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin SPARK pro příjem multistream

Chlapi kua to od rana tu len recnite o nesmrtelnosti chrusta a este ste to neodskusali ? Clovek si da tu namahu aby vam nieco dal a vy nic. :O :))

Nosce te ipsum.

Warder
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 640
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Warder

no jasne, uz vlastne v 10:23 :)
a treba taky muze zkusit i jiny jestli tam ty zmeny jsou zahrnuty http://images.mynonpublic.com/openatv/6.2/index.php?open=amiko8900 ale mam dojem, ze ty pameti bude hodne malo.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Plugin SPARK pro příjem multistream

Toto mnou založené vlákno se pravděpodobně schyluje ke konci. Děkuji Vám všem uživatelům za Vaše příspěvky.

S pozdravem
uživatel a3210 z Řecka

a3210
Registrace: 4/2011
Příspěvků: 102
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra