Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Dotaz začátečníka

Otazka na patecni vecer: Predplatne a psychika

Ahoj vsem. Zajima me, jestli nemate pocit viny, kdyz si platite televizní balíček, ale nesledujete tv. Zkratka vliv predplatneho na psychiku. Vim, ze nejde sedet furt u tv. Clovek chodi do prace atd. Ale spis me zajima volny cas. Nekdo si plati nekolik stovek mesicne napriklad za sport. Ale pak je tu treba sobota, nejvic zapasu, a on se rozhodne jit do lesa, nebo do hospody. A ty zapasy, za ktere si zaplatil, mu utekly. Chci se zeptat, nemate pocit viny? Neni vam to lito? Abych to upresnil, nedelam zadny pruzkum, jen me tohle zajima. Jelikoz ja kdyz daval mesicne za tv kolem 800kc, tak mne to kolikrat bylo lito a tim zavazkem jsem byl ,,privazany" k tv.

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Takze jsem vlastne sedel kolikrat u tv jen proto, ze jsem si to zaplatil, ale pritom me to vubec nebavilo.

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Týmto príspevkom som zistil aký nick si používal predtym,ked si sa dostal na Blacklist.A teraz k tvojej otázke.to vážne ta taketo veci zaujimaju a trápia?Ved to iste máš s internetom.Platim si ho mesacne a mám plakat,ked niesom doma a nevyuživam ho?To su jednoducho služby za ktore sa nedá platit len vtedy,ked ich využivame...

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Když ti není líto vysedávat v hospodě a nechat tam stovky za útratu při každý návštěvě (právě teď, ne? :D ), tak nějaký balíček za tytéž prachy měsíčně nehraje žádnou roli.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Platit 800Kč měsíčně může jen opravdový televizní fanda. Mě vždy stačilo Mých 7 u Skylinku protože nemají levnější Moje 4. Satelit mám jen kvůli kvalitě obrazu a několika programům navíc.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Když už sedíš u té televize, doporučuji HBO a seriál terapie-Karel Roden Ti pomůže :laughing:

Kombi
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Vy jste hotovi. Normalne se ptam. jozko ty si tohle nech. Na žádném blacklistu jsem nebyl. Teorie si nech pro sebe Sherlocku.

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavka

Na sobotní večer bych ti doporučil dát sem nějakou hádanku a v neděli pak třeba kvíz .

navi2
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

@navi2

Ok, neco vymyslim

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Běžně si beru na procházku do lesa televizi sebou, aby mi nebylo líto, že o něco přijdu, když už si platím.... :laughing: :laughing: :laughing:

namtas
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Zajímalo by mne jak psychicky snášíš, když musíš opustit byt, kde pravděpodobně platíš nájem, elektriku, vodu, topení apod. :laughing:

namtas
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Nepláču když nevidím televizi. Občas pláču když vidím co dávají. ;)

unkabunka
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 86
Odpověď v diskusním vlákně
 

@namtas

Vidis, nad tímto jsem takto nepremyslel.

Pavka
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Pavka - a co takhle se vrátit na stromy tam takový starosti nebyly.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 788
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

no ja mam ten problem ze chodim casto curat. ale zas ziju jen tv...hlavne serialy a porady. tak aby mi nic neuniklo chodim curat jen o reklamach. o coz nemusim mit nouzi. vyjmkou noci kdy jsou intervaly delsi.
horsi je kdyz poustim serialy z pc pak musim cekat az skonci cely dil.
prijimam tv pres dvbt sd. cekal sem dlouho nez skylink bude mit zas reaktivaci zdarma ta ale neprisla tak jsem si udelal malou radost a reaktivoval a porovna hd na sat oproti dvbt sd. a abych nemusel kupovat nove hd dvbt a vyuzil state sat prijmace.
servisni poplatek ale zatim nechci platit kdyz v dvbt je to same a ten rozdil v kvalite neni az tak rozdilny, obzvlast kdyz stejne tv spis posloucham a cucim od kdy vstanu a jdu spat do mobilu stejne jako i s tv.
vyplati se to az vbudou na podzim vypinat sd.
chtel bych si priplatit flexy 10 ale jelikoz nevydelavam nezaslouzim si to a navic abych hledal praci tak radsi nebudu to dal ztezovat jeste prokrastinaci u dalsich poradu.
vypada to ze si jen delam srandu a jsem si to vymyslel ale bohuzel to je muj ubohy zivot. tak se jen zasmejte. pro mne ale tv je muj partak, ucitel a kamarad.

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Pořiďte si IPTV s týdenním zpětným posunem a nic vám neuteče.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

psychika

je sviňa,já když mám nechat jídlo v restauraci,protože už nemůžu,tak ho tam nechám,nejsem přeci (nevhodné slovo),i když to stálo prachy

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

nevhodné

p.r.a.s.e,teda to je výchova,tak čuně projde

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

p.r.a.s.e,teda to je výchova,tak čuně projde

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavka

mám prijímač s hdd, ak niečo chcem a nestíham, proste si to nahrám na neskôr ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavka

nuti ta niekto platit pay-tv? Nakoniec nieje nic drahsie, ako zivot sam...Tak si ho naozaj uzivaj, pretoze pay-tv ta stastnym neurobi!

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavka

Tvůj problém Ti fakt nezávidím. A to jsi ještě ani nevzal v úvahu počet programů které si platíš. Nemáš náhodou pocity viny i tehdy, když sedíš na sílu doma u TV aby sis vyčuměl předplatné... ale stejně nestíháš najednou sledovat víc než jeden program z těch xx zaplacených? Zvaž to dobře Arnošte, stojí Ti to za ty nervy? :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Z mojej strany, táto otázka nemá úroveň a ani žiadnu logiku. Preto pevne verím, že moderátori túto diskusiu v blízkej dobe zablokujú! Za čo im vopred ďakujem!

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 630
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

já bych to nemazal,alespoň se všichni seznámí,co tady máme

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Otazka na patecni vecer: Predplatne a psyc...

Mmiriboy , treba to fakt zavrieť aby niekoho z jeho maličkosti nezmyselne nenapadlo sem dať k tomu nejaké ilustračné foto.

👤👤👤

fann
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 633
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

k zavření je lehká pomoc, napiš sem něco proti Skylinku a téma bude zamknuto okamžitě.. sice k tomu asi dostaneš i pár dní osobního volna navrch, prostě něco za něco, ale úspěch zaručen :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra