Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Tuner Hama DIT2100MSBT

Má někdo konkrétní zkušenost s provozem a kvalitou? Případně DIT 2000 , nebo 2010. Děkuji za odpovědi.

Mirko.
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 440
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mirko

Mám už déle DIT2000 celková spokojenost s citlivostí FM i DAB,
Internetové radio OK, jen je problém přidat stanici která není v jeho nabídce na internetu, ale jsou tam skoro všechny :8)

jona
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 641
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tuner Hama DIT2100MSBT

Zkušenost mam a hodně špatnou. Vracel jsem ve 14denni lhůtě. Předně hrozné zpracování, příjem DAB bída, FM naprosto neporovnatelné s FM tunery 80 a 90 let. Internetová rádia neposloucham. Na Alze jsem viděl dva další neštastniky

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tuner Hama DIT2100MSBT

Děkuji za odpovědi

Mirko.
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 440
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

kdo chce kvalitu,musí koupit retro tuner s kvartálem z 80ś,tyhle integrovaný šity k ničemu,ještě autorádia nejsou špatný na místní příjem

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tuner Hama DIT2100MSBT

Mám Hama DIT2000 už asi 4 roky, připojený k staré sestavě Technics a repro AQ.
Používám hlavně na Spotify a internetový radia. DAB je take ok i dálkový příjem s 15RB3.
FM neřeším. Pochybuju, že se najde alternativa v týhle ceně.

Sony KD-55XE9005 , DreamBox 8000HD

FAB5
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 388
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re :

Naprostý souhlas se Saxem, také jsem vracel Alze ve lhůtě.
Kdo je navyklý na klasické komponenty z dřívějších dob, těžko si vybírá.
Pokud bych musel něco vzít,tak možná Yamahu TD500,ale protože i ta má své "ale",tak klasický komponent s DABem nemám

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

Já jsem ho prodal cca po 1/2 roce ,chtěl jsem ho jako doplněk ke klasickým komponentům, hlavně kvůli Spotify a internetovým radium ale ten zvuk je špatný, plochý, bez dynamiky ,dá se to trochu "vylepšit " ekvalizérem ale stejně šel z domu.Je to v podstatě všeuměl pro hračičky ale kdo je zvyklý poslouchat hudbu na krásných starých strojích ten spojený nebude ale pokud tohle neřešíš tak budeš spokojený.

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tuner Hama DIT2100MSBT

Suhlas s FAB5, mam ho doma tiez a vyuzitie presne ako u FAB5, Spotify, internetove radia, DAB som skusal, fungovalo, ale tunajsia ponuka stanic je mizerna, tak to nevyuzivam. Na to moje vyuzitie uplne postacujuce, aj ked zvukovym fajnsmekrom to radio asi neulahodi.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 515
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra