Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

TV do 20.000Kč

Bratranci pomalu odchází plasma Samsung,a chce si pořídit TV do ceny 20.000Kč,víc nechce investovat.Velikost max.50 palců,našel jsem Samsung UE49RU8002.Ví někdo o něčem lepším ve stejné cenové kategorii?

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

Ne nezajímají,sat používá pouze k dívání a o funkcích tv nemá ani ponětí a je mu 76 let,peníze problém nejsou,ale je velmi spořivý. ;)

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

tak jestli to je takhle, tak bych preferoval stejny UI pred cimkoliv dalsim. za 20 bude ukazovat kazda TV dobre po nejakym lehkym dostelovani tovarnich zkraslovatek a mozna ze mu na to bude stacit i min penez. pokud je sporivy, at teda sleduje ty prazdninovy akce, ono se nekde neco zajimaciho objevi. kazdopadne koupe televize neni investice.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

No pokud se to takto v debatě vše upřesnilo, tak bych osobně vzal tu Sony kterou doporučil kolega habr. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jinak

rozdíl mezi 50 Hz a 100 Hz panelem poznám i já se třemi dioptriemi bez nasazených brýlí...

vjosef
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 302
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV do 20.000Kč

Sony já volil kvůli Androidu. Má ho ještě Philips ale do toho bych nešel. Android už kvůli KODI. Do samsungáckého Tizenu ho nedostaneš, ten si žije svým vlastním životem.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Bratranec slovo KODI vůbec nezná,umí jen přepínat programy.Ještě se podívám po té Hisense.Jinak oči nic moc,a nahluchlý je jako já. :))

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Pokud mu tam vleze ta Hisense h55u7a tak ji berdokud je za ty peníze (14 litrů) není co řešit , navíc když letošní model je už jen 50Hz a z nižším kontrastem.......

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Vypadá to na tu Hisense stojí 13 999 + modul,a mají ji v expertu.Zítra se na ni jdu podívat.Sice bude o 3cm přesahovat,ale nějak to upravíme.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Alespoň máš jistotu že je dělaná v Plzni, a jak jsi popsal bratrance, bude nadšený. :))

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Hisense existuje i ve velikosti 50": https://televize.heureka.cz/hisense-h50b7300/ :)

kokun
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV do 20.000Kč

Hlavně ne Hisense.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HiFiOK

A preco nie? Napises aj dovod, preco nedoporucit skvely 100hz VA Hisense h55u7a za cenu cca 500€? Ak ide len o to, ze si ten tv este nemal moznost vidiet a hned odsudis cokolvek co je pre teba nezname, tak to podla mna moc rozumny dovod nie je :)

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Zdravim,podla toho co pises ho mas,alebo si sa stretol s tym Tv a preto by ma zaujimalo,aky je obraz podla teba nahraty v SD---mne sa jedna hlavne o starsie filmy z Youtube,ak si to samozrejme mal moznost otestovat.
Dakujem.

rudo64
Registrace: 6/2014
Příspěvků: 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rudo64

Obraz nahraty v sd aj v hd je uplne v pohode tak ako aj na vsetkych ostanych kvalitnejsich tv VA 100hz. Nemusis mat obavy, mozes ale zbehnut niekde kde ho este maju. Jednu z nahravok, ktore potrebujes prehravat, hodis na usb a predajcu poprosis, ze to chces testnut

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

dakujem ti

rudo64
Registrace: 6/2014
Příspěvků: 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Tak 100hz Hisense H55U7A je objednaná,jsem na ni zvědavý.Já jsem si před měsícem pořídil Samsung QE49Q67RA naprostá spokojenost.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV do 20.000Kč

Já mám panasonik a spokojenost další tv panasonik do 40 palc. kvalitní aspon nebrečím že je špatný obraz než 50- 55 a kšunc . Bohatě stačí do obýváku i za rozumný peníz .

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV do 20.000Kč

Hoši máte pravdu.
Dnes vubec nemá cenu cpát do TV nesmyslně nějaké desítky a desítky tisíc.
Je to absolutně nesmyslná investice a peníze vlastně vyhozený peníze skoro oknem.
Není to o tom že by na to člověk neměl ale ty prašule se dají zhodnotit a využít uplně jinak.
Prostě pokud je TV nutno koupit, trochu popátrat koupit poměr/cena/výkon co nejlevněji a zdar..
Já jedu pořád 10 let starou palzmu Panasonic PX 80 a každý ráno jí pohladím jak je hodná že pořád jede bez problému .

pat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 3 105
Galerie: pat
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Už si testoval tu Hisense H55U7A? Môžeš dať nejaké info? Kvalita obrazu, farby, čierna, šport rýchly pohyb a pod.

VU+ Uno 4K SE, VTi 15.0.00

olin22
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 195
Odpověď v diskusním vlákně
 

@olin22

Dnes jsme ji přivezli,Skylink naděn bez problémů,ale nedaří se mi naladit Astra 19,2.Když ji naladím nejde Skylink a obráceně.Skylink jsem ladil přes fastscan.Asi si budu muset pročíst manuál.Jinak obraz solidní(v dané cenové relaci).Zítra jedu na oslavu,tak budu pokračovat v neděli,Skylink bratránkovi musí zatím stačit.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

HISENSE

Tak jsem na avmanii zjistil,že ty programy Astry 19,2 tam jsou,ale musí se ,, jen musíte vstoupit do listu programů a zde vybrat příslušný filtr - satelit Astra 19,2°E_OP. Tam už vše čeká - jen přepnout. -Neví někdo z majitelů Hisense jak se dostat do listu programů.Ptal jsem se i na avmanii,ale zatím žádná odpověď.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Jestli tam ještě náhodou nebude něco jako má SONY - dvě možnosti nastavení tuneru - Preferred Satellite a General Satellite. U Preferred jde taky jen jeden satelit a u General všechny.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

U Hisense to má být tak,že vstoupit do listu programů a musí dát filtr Astra 19,2°E_OP.Do listu programů se dostanu,ale ten filtr se mi nedaří nastavit.Je tam jen Astra 23,5°E_OP a Astra 19,2°E bez toho OP a to tam chybí.Nevím jak tam přidat to OP aby se programy z 19,2 ukázaly v seznamu programů.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Podívej se do editace

https://avmania.zive.cz/hisense-h55m7000-tenky-skvele-vybaveny-4k-uled-televizor-test#articleStart

foto.
První fotka a zelená šipka na ní představuje vyjetou nabídku jednotlivých skupin kanálů. Druhá a třetí se věnuje jejich úpravám.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Tam jsem byl,ale mně taková nabídka vůbec nevyjede,jen jiná a tam se editovat nedá.Musí tam být ještě nějaký fígl.Poptával jsem se i na avmanii a na facebooku Hisense,ale ticho po pěšině.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra