Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

EASY.TV TWIN CAM

Ahojte, je možné na module EASY.TV TWIN CAM s oficiálnym firmvérom 1.27 zapnúť tzv. blocker aby na kartu nechodili zápisy?

Ďakujem

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

Easy.tv twin cam

tento modul mam 3roky a zatim se nanem zapnout bloker nedarilo

venous
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 44
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Modul mam hodne dlouho, ale bohuzel jsem jej kvuli noveho Irdeta musel dat asi na dobro do supliku. Skoda, dve karty v jednom to uz se malo kde vidi :-(

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Ja ho stále používam a zatiaľ ide. Otázne je samozrejme ako dlho ešte. Škoda aj toho blockeru :(

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Já ho používal v dreamboxu na karty skylink sk/cz,ale karty se mezi sebou byly,obraz kostickoval,rozpadaval se,jinak ice dekodoval v pohodě.

misters
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 51
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Easy Twin CAM pouzivam k plne spokojenosti na Skylink ICE (zatim radeji v CW modu) a Orange TV (Irdeto). Funguje v pohode i dualdecrypt, jedine nefunguje dekodovani zaroven jednoho programu ze Skylink a druheho Orange

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

V tomto zmysle začína byť Skylink "škodnou" ktorá začína robiť zlobu v tom čo funguje. Je len na užívateľovi či tieto kroky/zmeny je ochotný akceptovať alebo nie.
Ak niekto aplikuje systém prepnutia karty za ktorú si užívateľ legálne zaplatil do iného módu ktorý znamená nefunkčnosť, tak toto považujem za maximálne neseriózne a považujem to za porušenie vzájomnej dohody, VOP nech si v tomto prípade niekam strčí.

Steiner
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 518
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Pokud přiznáte právo providera chránit si svoje programy nějakým kódováním, pak Skylink nic špatného nedělá. Že Cryptoworks končí není vina Skylinku, ani jeho rozhodnutí.
Samozřejmě si dovedu představit jiný systém šíření TV přes satelit, než s providery, ale takový není nikde v Evropě.
Navíc má Česká republika DVB-T2.
Obecně: nemáme žádné apriorní právo koukat třeba na TV NOVA, je to soukromý projekt, na který budou koukat ti, které bude NOVA chtít. Stejně jako apriori nemůžeme chodit do kina bez placení.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antoníne

Jenomže v tom případě apriori Nova škodí sama sobě, protože je živena z reklam, na které by mělo koukat co nejvíce diváků, kromě toho v dvb-t vysílá "free", to srovnání s kinem se Ti moc nepovedlo. S kinem můžu srovnávat tak maximálně HBO...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

1. Místo kina jsem mohl napsat třeba pivo v hospodě. nemá to nic společného s obsahem, jestli se někomu líbí, nebo ne. (Pro mne za mne by Nova od zítřka nemusela vysílat vůbec. Ale má svoje diváky, tak proč by si nevysílala, co hrdlo (její) ráčí a jak ráčí.)
2. Já škodím sám sobě hulením doutníků, pitím kafe, piva i kořalky. Cpu se uzeným masem, bůčkem i vajíčky. Zakážete mi to taky? Je zcela věc Novy (a jiných), co se svým vysíláním dělají. Jediný rozdíl je u státní televize ČT, která jsouc placena ze speciální státní daně skryté pod jménem koncesionářský poplatek, tak úplnou svobodu rozhodování mít nesmí. (Státní televize je přežitek ze století páry - omlouvám se, ze století válek - a měla by být co nejrychleji nahrazena vhodnějším modelem.)

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Musím Ti dať za pravdu v tomto. Pridal by som ešte môj názor, že prečo mám taký pocit, že pri takýchto zmenách "osierajú" napr. Skylink takí, čo ho pozerajú cez share. 99% obyčajných klientov Skylinku to majú už dávno zabezpečené modulom a nejaká zmena už ich neprekvapí.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

Popravdě řečeno nevím, co má EasyTwin CAM společného se share, "osieraním" apod. Platíme poplatky Skylinku... Pouze využíváme modul pro dvě karty, protože na orbitu nevysílá jen Skylink, ale i další placené platformy. A takový modul prostě přijde vhod, když mám dvě CI šachty a potřebuji dekodovat ze tří karet.

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: EASY.TV TWIN CAM

@jirka67 - úplný súhlas

MinionJedi
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 241
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra